11 - Výlet

16. ledna 2011 v 22:19 | Zaori
Budu texty oddělovat (i zpětně u všech článků), aby byl jen úvod na hlavní stránce a nebyla pak tolik zaplácaná, pro celý článek klikněte na tlačítko celý článek :D děkujiiii


Dneska bylo tak výjimečně krásně, že jsme musely vyrazit ven a navíc jsme se rozhodly, že když o víkendu není v univerzitním městečku ani noha, je to nejlepší příležitost, kdy vyfotit všeeeeeechny budovy.
Fotily jsme univerzitní restauraci, naši oblíbenou budovu chimie (chemie), maison nevim jak dál, kde jsou zahraniční vztahy a kde nám odpoví na všechny naše všetečné otázky, Etn@ - budova s internetem, univerzitní knihovnu, koleje a ... fakultu, kde budeme studovat.
Pak jsme se vydali dál - našli jsme druhé koleje Barthouldi a našli jinou cestu do Carrefouru a za ním jsme spatřily přírodu (ještě se tu z nás stanou sportovci - už jenom to, že někdo hraje basket každý den před mým oknem mě podněcuje něco dělat - a chybí mi aikido), nicméně jsme se dostaly do pěkného satelitního městečka a až na konec města Le Mans a k vysněné přírodě.
Pak jsme se vrátily zpět a rozhodly se jít vyfotit pekárnu, kde jsme snídaly první den (ňamňam, chci tam jít znovu). Tam jsme spatřily dětský park, takže jsme se tam šly juknout a došly jsme k nějaké cestičce v přírodě a k výhledu na celé město a na závěr nás překvapil malý kostelíček.
Jelikož jsme se naťapkaly víc než dost, vyrazily jsme "domů" po cestě necestě, málem se nechaly přejet autem a tradá, byly jsme zpět :)

Nemám teď čas jsem vkládat fotky... takže tady jsou i s popisky :) http://zaori.rajce.idnes.cz/Prochazka_a_univerzitni_mestecko/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama