15 - Blýská se na lepší časy

21. ledna 2011 v 14:37 | Zuzumon
Po středečním vyčerpání, přišla vlna uvědomění.. Čekání na Godota nemělo žádné výsledky, tudíž jsem se - jsme se rozhodly být akční a uspořádat párty. Jakmile přišlo tohle rozhodnutí, všechno se změnilo a vesmír se na nás usmál. :D


Ve škole to relativně šlo - máme tu i fonetiku angličtiny a nejhorší na tom je, že je to fonetika anglické angličtiny, takže se pořád musim smát, když slyšim ty výrazy anglicky anglicky.. Jo a zapomněla jsem se zmínit, že s námi do třídy chodí Jack Black - to je fakt jeho dvojník! :D A sympatickej kluk.
A ve čtvrtek máme dokonce dvě hodiny s dědulou Johnem a mě si fakt oblíbil a v hodinách mi dopřává dle jeho slov "chvilku slávy", kde vypadam jako totální idiot. Naštěstí můžeme s Niki spolupracovat, takže to dáme (rozumějte Niki) dohromady. Vysvětloval rozdíl mezi look a watch a tak říkal, když řeknu look at me (podívejte se na mě), myslím podívejte se na moji mužnost :D a pak někomu začal vyzvánět telefon a na to pravil: If that's my wife, I'm not here. (Jestli to je má žena, tak tu nejsem) Fakt borec a kdybyste viděli, jak maže tabuli :D To se slovy nedá popsat :D

Rozhodla jsem se, že se půjdu podívat na karate a případně se tam přihlásím (tak na 100%), protože mi strašně chybí tréninky a představa, že se půl roku nebudu hýbat a nebudu se mít kde vybít (hahahaha :D) se mi vůbec nelíbila - nedej bože jak bych pak přežila seminář Yoshidy-senseie.
S hlavou plnou aikida jsem dorazila na místo a spatřila plakátek Aikido Le Mans, kam mám v plánu zamířit. Odchytla jsem tam celkem sympatickou slečnu a zeptala se jí, jestli tu mají tréninky aikida - haha, nemohla jsem být za většího ignoranta - a tak mi řekla, že tam mají jenom karate a já se zmohla jen na něco ve smyslu jo, haha, vlastně karate :D Pak jsem se zeptala, jestli tam mají ještě místo a můžu se zapsat (je to pod univerzitou) a jestli nevadí, že nemám kimono. A když jsem odcházela akorát jsem zavolala, že se uvidíme příští týden, a místo toho mi řekla, že se můžu jít převlíct a přijít klidně za chvíli a zacvičit se s nimi - jupíí - a byla jsem na tréninku karate! Myslím, že mi to relativně šlo, ale asi jen díky tomu, že znám základy a dělám aikido :)
Jsou tam sympaťáci a sympaťačky a těším se na další trénink. Dneska mě sice trošku bolí ruce a nohy, ale čekala jsem to horší...

Bavila jsem se se Sarah, snažila jsem se francouzsky, pak mi došla slova, tak říkala, že to můžu doříct třeba německy, jenže v tu chvíli jsem neuměla ani česky.. Pak jsem se naštěstí vzpamatovala a domluvily jsme se na sobotu. Později mi ještě napsala vzkaz na FB, že je dneska večer divadlo, jestli tam chceme jít. Začíná se to rozjíždet! A ještě jsem potkala američanky a asi budou mít taky v sobotu čas - tudíž asi bude párty, těžko ovšem říct kde.. kuchyňky se zavírají v jedenáct :D Že by salle de tv párty? Nebo chodba párty? Uvidíme... :)

Večer jsme se koukaly a ... popíjely víno :D To je fakt příjemná a odreagující činnost. Byl to veselý večer, ale nejvtipnější mi přišlo, když Niki odposlouchávala zeď, aby zjistila, jestli je tam soused a píše na noťasu... :D Jen tak mimochodem, ten Mukahakaka je marokánec (těch je tu celkem dost) a jmenuje se Youssef, nebo-li Pepa.

Dnes jsem si zaplatila karate, šly jsme nakoupit a pak do menzy, kde si k nám přisedla bandička kluků a když jsem zrovna měla nacpanou pusu, popřál mi jeden z nich dobrou chuť a moje odpověď mewsí musela bejt asi dooost vtipná :D Pak se odhodlali na nás promluvit a ptali se, odkud jsme, že náš jazyk zní pěkně a tudíž jsme se začali seznamovat. Bohužel mluví potichu, takže pokaždé, i kdybych mu třeba rozuměla, jsem se musela ptát: co? A mít výraz nechápajícího pablba :D (ale vzpomněly jsme si na Johna: čím méně toho víš, tím víc se usmívej a nahodily jsme aspoň úsměv). Pak jsme jim řekly o divadle a domluvily se, že se s nimi uvidíme dnes odpoledne ve městě :D Páni, to je dobrodružství a příhod... Jupííí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | 21. ledna 2011 v 15:08 | Reagovat

Koukám, jak se vám to tam rozjíždí, to je super, jen se nebát, vždyť jsou to jen lidi ;) každopádně si užijte dnešní odpoledne a jen tak dál :d ;)

2 Tekimon Tekimon | E-mail | 24. ledna 2011 v 12:02 | Reagovat

:) ja to rikala:D jen tak dal.. :)

3 zaori zaori | 24. ledna 2011 v 17:20 | Reagovat

:))))) děkuju za komentáře! vždycky mě strašně potěší :)) nebujte, ono se to ještě rozjede. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama