23 - To budou počty...

2. února 2011 v 22:02 | Zuzumon
O tři kafe později...


Ehm... Vzhledem k tomu, že už je únor, vytvořila se mi nová složka únor.. Takže budu muset počítat, kolik článků jsem napsala.. :D Hahaha :D Ještěže se mi tu objevujou čísla předchozích článků... heheh... Zrovna jsem se koukla na svoje účetnické výtvory a poslední položka je čokohnus za 0,45 centů (měla jsem si radši koupit to kafe..)

Menza story: Seděly jsme u stolu s Cassie a její kamarádkou a jejím přítelem z Číny. Ptali se nás odkud jsme a když jsme jim to řekli, tak se zamyslel a říkal, že vůbec neví, kde to je. Jeho přítelkyně však věděla: "Vždyť jsme byli minulý rok v Praze na dovolené."
On jen vyvalil oči: "Ahááááááá, no jo!"
:D :D Takže když někdo neví, kde je Česká republika, zmiňte Prahu :)

Dnešní den se dá popsat celkem snadno: Odložení budíku, odložení budíku, odložení budíku, rozsvícení světla a pokus... odložení budíku, vstávání, jídlo, škola a kafe, škola, jídlo, škola, škola, svačinka, škola, nákup v Carrefouru, jídlo a kafe, škola, jídlo a kafe...

Jak nudný a rutinní den.. :D

ALE!!!! Mam ohromnou radost.. Už asi dva týdny se odhodlávám promluvit na našeho spolužáka Arnauda.. (První spolužák, který se na nás usmál...) a minulý týden jsem se zmohla akorát na: Můžu si půjčit poznámky? :D Což byl dost slabý výkon.
Dneska po literatuře jsem se otočila, abych ho oslnila svým zářivým úsměvěm a dokonce jsem se zeptala jak se má... :D Osud nám trochu pomohl a Arnaud si za nás sedl při další hodině, takže jsem poprvé vyrušovala ve francouzštině - no není to báječné? :D Po hodině jsme se ho ptaly, kde najdeme knihkupectví.. a on se nás ptal, jestli umíme rusky... :D (dělala jsem si totiž ráno kafe do hrnečku od Barunky, kde je v mnoha jazycích napsáno Shit happens)

A to není vše..... Odpoledne jsme se mezi hodinami na chvilku vyplížily na chodbu (jen tak mimochodem, tady nezvoní a vlastně tu ani nejsou přestávky.. prostě je jedna hodina a pak hned další...) a přišla si s námi povídat jedna strašně sympatická slečna.. No neměli byste radost? Pořád přemýšlíme jak se k nim dostat a začít si s nimi povídat, ale většinou jsou v hloučcích a na to zatím nemáme kuráž.. Po hodině se k nám zase připojila ... Takže když jsem odcházela z budovy ... sršela ze mě nadšená energie a výrazy typu: Heeej, já mam radost, to je supér.. áá, to je tak skvělý... :)

Mno a večer na Campus Soir jsem se bavila s Miguelem... a pak jsem ještě potkala Fodého a Bubu.. áá, já jsem vlastně ještě nevyprávěla o Bubovi.. Poznaly jsme Bubu! :D Pokaždé, když se o něm mluví nebo ho vidím, tak si vzpomenu na krevety a Forresta Gumpa :)

Ale teď už to opravdu vše je... Mějte se krásně! Stýská se mi a na emaily odpovím, nebujte, jen toho tu máme moc, takže se k tomu nestíhám až tak úplně dostat... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gilmorka Gilmorka | 3. února 2011 v 21:09 | Reagovat

Zlaté sýry!Arnold, Miguele, Froté, Božolé, mám v tom pěkný guláš, jedině stoprocentní jistota je u Buba Gumpa a krevet.Odložení budíku, odložení budíku...mě pobavilo, znám to moc dobře:)

2 zaori zaori | 4. února 2011 v 13:47 | Reagovat

:D :D no jo.. je to šílené, kolik už jsme tu poznaly lidí... :) hihihi.. To máš pravdu.. a s budíkem je to tak pokaždé.... po kom to asi mám :D

3 Bára Bára | 4. února 2011 v 23:42 | Reagovat

hrneček začíná být slavný, ale já už taky jeden mám, heč! dostala jsem termohrneček z crossu, je červený a jsou na něm bílé severské vzory včetně sobů/losů/neidentifikovatelných paroháčů :D

4 zaori zaori | 5. února 2011 v 11:28 | Reagovat

jééééééééé, tak to je skvělý! :))termohrneček je velmi třeba :))

5 Ivie Ivie | 5. února 2011 v 21:23 | Reagovat

jj, Barunky soblosí termohrnek:D
Zuzu: koukám, že se ani trošku nenudíte:D Je jasný, že toho máte hrozně moc. A je super, že si za váma ve škole chodí někdo povídat - to je přitahuje to silné osobní kouzlo;)

6 zaori zaori | 5. února 2011 v 23:06 | Reagovat

hihi.. je to fakt báječný, ale teď už asi půjdu spát :D hihi, to máš recht.. :D hrozně nás to potěšilo.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama