24 - Vysmátý den

3. února 2011 v 20:33 | Zaori
Je zvláštní, jak jinak působí na člověka nevšednost... Mám pocit, že kdyby se mi spousta z těch věcí stala doma, byla bych spíš naštvaná, ale tady jsme neustále v euforii a to je úžasné..

Dneska mě probudilo klepání na dveře, což značilo problém. A taky byl, za dveřmi stála Niki, jestli jsem náhodou nezaspala a asi za dvanáct minut nám začínala hodina. Ještěže jsou učebny celkem blízko... Přišly jsme sice trochu pozdě, ale to nevadilo. John měl novou kravatu, která rozhodně byla slušivější, než ta hrůza, kterou měl minulý týden. Bylo na ní napsáno jeho Golden rule: The less you know, the more you smile... aneb čím méně víš, tím víc se směj :))

Když jsme byly na obědě, jedly jsme jako správné francouzky - nejdřív salát, pak hlavní chod a na závěr zákusek. Vzhledem k tomu, že tam bylo dost lidí, rozhodly jsme se jít a co se nestalo... Už jsem na odchodu o pár stolů dál a si vzpomenu, že jsem si u stolu zapomněla batoh... Odložila jsem si tedy tác na stůl vedle sebe a se smíchem jsem se vracela... Pak už jsme opravdu odcházely a potkaly jsme Vincenta, tak jsme se ho ptaly, jestli se k nám připojí večer na Woodstock party. Říkal, že ještě neví, ale prý si vezme od Adriena číslo na Niki a dá nám vědět (kluci nemůžou jít, mají nějakou stáž a my potřebujeme mít doprovod :D ). Nicméně nám pak došlo, že Niki nefunguje mobil a Adrien to neví, takže jsme se rozhodly se vrátit a vyřešit to.
Takže jsme tam napochodovaly a začaly, že Adrien má sice číslo Niki, ale to že nefunguje a že to neví. Pak následovala asi minuta trapného ticha a Niki se ho zeptala, jestli by mohl vyndat mobil, že mu napíšem moje číslo. Další výstup byl s tím, že jsme nevěděly, jak ho zadat :D No a pak už jsme mohly spokojeně s několika "fópá" odejít :)
Což mi připomíná, jakým stylem jsou tu napsaná telefonní čísla... něco ve stylu: 67.85.45.36.09 Ano, taky jsme se divily, proč je na plakátě místo telefonního čísla, kam se má volat pokud si chceme rezervovat mista, napsaná IP adresa.. :D

A poslední vtipná historka... Po Johnovi jsme odcházely v dobré náladě. Začaly jsme se bavit tuším o testech nebo úkolech, které nás čekají a tak říkám: "Je to na hov*o." Niki se rozhlédne kolem a říká: "Kde??" To už jsem se sypala smíchy a nebyla jsem schopna jí vysvětlit, proč se směju jako blázen a když se mi konečně podařilo jí to říct, začal dvojnásobný smích znovu... :))) Takhle se tady opravdu nesměje nikdo, mám pocit, že si frantíci myslí, že jsme divný :D

Mno a teď se mi po tréninku třesou ruce, nohy.. všechno :D ale je to fajn, ačkoliv si tam občas připadám jako idiot, ale tak už to chodí, když člověk s něčím začíná..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káááťa Káááťa | 3. února 2011 v 22:38 | Reagovat

Chjo, zatím ti to tam závidím jenom trochu, ale obávám se, že pokud tyhle tvoje příspěvky nepřestanu číst, tak to tady prostě zabalím a pofrčím za tebou :-D

2 zaori zaori | 4. února 2011 v 13:48 | Reagovat

hlásila ses na erasmus? nebo ne...? :P Přijeď! :D je to tu dokonalý :)

3 Bára Bára | 4. února 2011 v 23:46 | Reagovat

Se smíchem jsme byly divné i v Plzni, v Čechách, tak proč být normální v tak divném světě jakým je Francie? :D

4 zaori zaori | 5. února 2011 v 11:29 | Reagovat

:D :D to je fakt.. ale tady když jsi normální, tak jsi vlastně divnej.. :D takže jsi divnej tak jako tak.. :)

5 Ivie Ivie | 5. února 2011 v 21:29 | Reagovat

"The less you know, the more you smile." To je svatá pravda!! I když něco jiného je usmívat se a něco jiného chechtat se při hodině (viz Sky apod:-P). Jéé, mně se po tobě stýská!! A po našich záchvatech smíchu a prostě po všem! Ale jinak - tvou euforii tam naprosto chápu;) Je úžasný ty články číst a vědět, že se tam máte naprosto superskvěle:D

6 zaori zaori | 5. února 2011 v 23:08 | Reagovat

btw.. gratuluji v pokročení ve čtení :D je to pravda.. :D taky se mi stýská.. po akcích a kafích a podobně.. :) hehe.. jo, lepší než kdyby to byl blog plný deprese.. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama