28 - Den katastrof :)

8. února 2011 v 23:05 | Zuzu
Dnešní den byl skutečně zvláštní. To, že jsme šly pozdě na hodinu byl jen začátek.. :) Ono to teda nebylo tak hrozný, ale... jinak to byl zábavný den! Aspoň se tu něco děje :)

Když po sobě čtu znovu ten úvod, tak si říkam, že už bych měla jít spát :D snad tu nebude moc blbostí, nemam sílu to po sobě číst :)


Na dnešní hodině lingvistiky jsme vůbec netušily, co máme dělat, takže nás přiřadili do skupinek a pak jsem zjistila, že ze svých téměř žádných poznámek (pár teček.. to ví Niki... teď už zase nestíham.. a pak nějaký hatlamatla, co se nedá přečíst nebo slovíčka, která neexistují..) to v životě nemůžu zvládnout, jinak to tak těžké nebylo...

Niki se pak vypravila hledat poštu a když jsme se pak shledaly v menze, vyprávěla mi, jak se ztratila a že se jí ptal na cestu jakýsi ztracený dědeček. Ale všechno dobře dopadlo, nakonec ji na poštu dovedl nějaký milý človíček...

Na obědě jsme se zakecaly s klukama, teda pokud se tomu tak dá říct. Antoin (tyjo, zas nevim, jak se to píše) se nás pořád na něco ptal, ale mluvil moc rychle a potichu, takže jsme mu skoro nic nerozuměly a pořád říkaly co?? a blbě civěly.. :D Pak říkám:
"Niki, kolik je hodin?"
"Za deset jedna."
A Niki jim vypráví dál, o ušpiněném svetříku a jak se ztratila po cestě na poštu. Ještěže hodinu stíháme, když vycházíme ve třičtvrtě... Nu což, nemůžeme pořád chodit včas, ne?

Odpoledne se mi podařilo si šikovně ušpinit kalhoty, takže jsme místo nákupu v Carrefouru strávily necelou půlhodinu ve společnosti noťasu.

Poslední dvouhodinovka byla vyčerpávající. Nemluvě o jistém supersnaživém spolužákovi, který by zasloužil umlčet :) Je to fakt na palici.. Nevím, jestli pani profesorka je tak tolerantní nebo má takovou radost, že se o její předmět vůbec někdo zajímá... Jo a kdykoliv je zmíněn francouzský slovník Le petit Robert... :P
Ještě tam s námi chodí taková jedna starší paní, která si s námi strašně chtěla povídat a hrozně nás hypnotizovala. Tentokrát si však sedlo dozadu a to mě překvapilo:
"Niki, je tu ta paní v pyžamu."
"Kde?"
"Vlevo."
Niki koukne doprava, kde skutečně sedí ta paní.
"Jo, vlastně vpravo...."


ÁÁÁ JOOO a to vám musim říct! :D Viděla jsem, jak se koupe ptáček! To bylo hrozně roztomilý... Byl maličkej a barevnej a koupal se v loužičce jako v bazénku :D Dokonalej pohled, škoda, že jsem neměla foťák.

Zítra jdem ke klukům koukat s nima na fotbal :D To bude sranda, porozovat francouze, jak vášnivě fandí.. Už se na to těším :)

A teď ještě status od Niki, který mě pobavil a o který vás nemůžu připravit....

Co by se vám v Čechách nestalo: v noci jdeme ke klukům domů, a tu najednou se jeden kluk zastaví a že koupí svému dobrému kamarádovi květinu.. tak v jakýmsi automatu koupil kytku v květináči za POZOR 22 € a když jsem se ho zeptala, proč to udělal, tak odvětil, že prostě má svého kamaráda rád a chce mu udělat radost.. a pak mu jí předával s takovou lásku, že jsme se Zuzkou musely zatlačit slzu v oku... :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krýša Krýša | 9. února 2011 v 1:01 | Reagovat

Zuzi, já osobně bych pozdní příchod na hodinu a dočasnou zmatenost při plnění úkolu nepopsal jako "den katastrof" :D

Ale pobavilo mě to s tou kytkou. Kdyby mě někdo jen tak koupil kytičku za sedm stovek (a navíc kluk), tak bych byl velmi pravděpodobně dost zmatený a rozpačitý ;)

A supersnaživý spolužák je asi v každé třídě v každé škole na světě, ne? :D To je takový ten archetyp, který se periodicky opakuje :P

2 Bára Bára | 9. února 2011 v 16:39 | Reagovat

Geniální! Ptáček, ideální ;) foťák nos všude s sebou, to je moje rada :D

3 zaori zaori | 9. února 2011 v 16:58 | Reagovat

Kryštof: když jsem to psala, tak mi to už taky nepřišlo... je možný, že jsem na něco zapomněla.. :D
kluci jsou tu sladký.. :D
mno, jestli jsme měli nějakého supersnaživého spolužáka, tak ti, co se vyskytují tady je mnohonásobně převyšují.. to vyžaduje talent! :D
Baru: to teda.. :) to neni úplně blbej nápad, taky jsem to vždycky na dovolené dělala, ale nechce se mi tahat foťák do školy a tak.. :))) přece jen neni tak malinkej ani tak levnej.. :D ale dneska na fotbal ho beru! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama