32 - Puberťák

15. února 2011 v 20:43 | Zuzák
La vache, to jsou mi věci.. :D
Sice mi už brzy bude oněch vysněných 21 let a já se budu moci v klidu jet opíjet do Ameriky, nicméně mám pocit, že je mi tak maximálně čtrnáct (a za chvíli už mi bude patnáct - olalá!).

Dnešní den byl úžasný. Zjišťuji, že spánek vlastně není moc zapotřebí nebo mi stačí v menších dávkách častěji... Vzhledem k tomu, že jsem šla v neděli jakýmsi nedopatřením spát v půl jedné a vzbudila jsem se asi v půl páté připravena vstát, říkala jsem si, že je to zvláštní; ale poté (après que - subjonctif), co jsem šla
včera spát před dvanáctou a vzbudila jsem se a mobil ukazoval 3:40, mi došlo, že něco asi není v pořádku. Naštěstí se mi podařilo usnout, takže jsem se probudila zničená o několik hodin později - asi jsem se přespala.. Znáte to, jak je pak člověk nepoužitelný.
                Dneska jsme měli asi jenom pět hodin.. to znamená dvě hodiny dopoledne a odpoledně pět v hodin v kuse - tzn, že návrat domů byl po návštěvě Carrefouru po půl sedmé. Hrůza. Sotva jsem se najedla a už je osm hodin. Černá díra pracuje a nemůžu s tím nic udělat... ZMIZ, ČERNÁ DÍRO!
                Niki má úžasný talent všechno vylít a ani dnes nezklamala a vylila na sebe vařící čaj. Začínáš mi nahánět hrůzu. Když vylíváš alkohol, je to lepší, aspoň to působí, že ho vlastně nechceš vypít :D Právě mám detaily ze zákulí.. tedy ze zákulisí, kde zjišťuji, že následně málem všechno rozflákala, ale naštěstí udržela své zuřivé vášně na uzdě a pouze čaj utřela... Hihihi.
                Na obědě se u nás na chvilku zastavil Adrien, který chudák vypadal dost unaveně, tak jsme se ho ptaly, co to a on říkal, že včera šli posedět s Vincentem... Takže si včera u oběda nedělal srandu - respekt, ještě toho chudáčka malého roztomilého naučíme pít. To jsou mi věci :D Pak přišel Vincent plný energie a chvilku si s námi povídal a když se měli k odchodu, aby si sedli k ostatním od nich ze třídy, ptá se Adrien:
"Ou sommes-nous?" (Kde jsme?)
A Vincent na to: "On est là!" (Jsme tady!)
Jojo, Vincent byl ve formě, ale Adrien by si měl taky někdy odpočinout. Když jsme ho poznaly, tak říkal, že do hospody moc nechodí... Teď propařil celý víkend a navíc šel v pondělí na pivo. Asi máme na ostatní špatný vliv :) jupí! :D
Teď se trochu opakuji: odpoledne jsme měli v podstatě v kuse pět hodin školy, což je fakt maximální výkon - přestávka dvě minuty se fakt nedá počítat jako přestávka. Navíc jsme dostaly první výsledek z testu. Musím uznat, že 9 bodů z 20 je celkem prohra, ale co se dá dělat, když v místnosti je vydýchaný vzduch a myslíte si, že vám praskne hlava. Fakt nechápu, jak to ti frantíci můžou vydržet... Dneska jsem seděla tři hoďky přímo u otevřenýho okna a i tak mi nebylo dvakrát nejlíp z toho vydejchanýho vzduchu. Tentokrát jsme pro změnu poslouchali rozhovor v britské angličtině, což mě odrovnalo, protože jsem v jedné části místo foreign tours napsala fun t... (naštěstí si nevzpomínám co). Nechápu, jak jsem to tam mohla slyšet, ale určitě to tam bylo.. :D Sice se mi zdálo, že to do rozhovoru o britské královně Alžbětě moc nezapadá, ale...
                Nejlepší byla ovšem poslední hodina, kde jsme se projevily jako naprostí magoři s neustálými záchvaty smíchu - projevy zoufalství. Upřímně si nejsem úplně jistá, co se tu poslední hodinu probíralo... Největší gól byl, když jsme se snažily přečíst, co je na tabuli a já si opsala slovíčko RORTELET se slovy, že takové slovo přece nemůže existovat (neexistuje - přinejmenším ve fj), které ve skutečnosti bylo roitelet (což po pravdě není o moc lepší). Pak se ptám, co je to slovíčko vedle a když mi Niki odpověděla, že royaume, sesypala jsem se smíchy a sotva jsem jí dokázala napsat, jakou hrůzu jsem z toho vyčetla - RORJAUNE. Mám pocit, že mám buď příliš velkou představivost a nebo vůbec žádnou, když nedokážu přečíst royaume.
                Navíc (vzhledem ke všem svým skvělým zkušenostem) jsem se splašila jak puberťák, když mi roztomilý francouz neodpovídal :D Ještě teď se tomu musím smát, ale díky němu jsem vymyslela nové přísloví: My o vlku a vlk na Facebooku.
Docela se to i rýmuje.. :D Nicméně je vše zase v pořádku a Zuzáček může vesele existovat dál :) Akorát se musí víc snažit ve francouzštině.. Je to hrozný, když používají jiné fráze a některé nepoužívají vůbec, takže když chci něco odpovědět, vymyslím asi tak sto vět a teprve ta stoprvní je odpověď (a ještě ke všemu tomu dost katastrofální). Ale co se dá dělat... To všechno ještě určitě přijde :)
P.S. Poprskala jsem si monitor kvůli svému překlepu (pokádka místo pohádka...) a ještě jedna fotka z dnešního večera jako bonus :)
Rirasoir :)
P.P.S. Niki o úkolu na literaru: "Hlavně ty básničky, to je dost haluz. Za chvíli z toho budu asi ožralá. Ten Whitman musel jet v hrozných sr****h"
Jo, Niki, mam z toho podobný pocit, a proto radši píšu blog.
P.P.P.S. "Jenom magor může jít včera pít." A nehoráznej výtlem..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama