36 - Líbání

22. února 2011 v 20:06 | Zaori
Juchůůů, už se líbáme s ostatními.. Tedy, chci říct, že nás zdraví po francouzsku :) Když jsme dneska čekaly před třídou, přišly Pauline a Juliet a řádným způsobem jsme se s nimi pozdravily. To mi hned zvedlo náladu a já se vznášla na obláčku.

Kluci útočí ve smečkách
Na obědě si k nám přisedla Anaïs se svým společníkem a pak se k nám slítli naši kluci jako supi :D Adrien se už nebojí a taky nás řádně pozdravil :) Chvilku jsme si s nimi povídaly a kuly pikle, protože zítra budeme nejspíš slavit moje narozeniny, což způsobuje hodně komplikací (původně měly být v pátek...), ale zatím jsme se s nimi zvládly vypořádat.. Nicméně mi to tak trochu sebralo chuť je slavit, ale dneska jsme šly nakoupit suroviny na kilometry chlebíčků, takže mi to trošku zvedlo náladu... Juchůůů.

V pauze mezi hodinami se k nám přidal Arnaud, dali jsme si kafe a poseděli dole v Cafeterie. Ukázal nám, kde je v budově výtah a místnost, kde jsou počítače, to je užitečné.. Když odcházel, asi se loučil, ale já jsem zrovna něco psala, takže jsem se na něj otočila a česky jsem řekla: "Cože?" Pak mi to došlo a začala jsem se smát a vysvětlovat mu to. Pak se přiblížil nebezpečně blízko do mé osobní zóny a až po pár vteřinách mi došlo, že se vlastně chce rozloučit... :D

Odpolední hodina byla tradičně vtipná. Většinou už jsou naše mozečky dost v rozkladu, takže jsou to vždycky vtipné hodiny... Madame diktovala slova a my občas nechápaly, zapsaly jsme si takhle třeba il y a místo ilient. Nejvtipnější ovšem bylo, když se na tabuli objevila pověstná rortelet... Říkam to Niki, pak se podívam k ní do poznámek a zjistím, co napsala.... rortelet.. :D Historie se opakuje! :D To jsme se fakt smály jako pomatený, ale kdo by se nesmál, že? :)

Mno a poslední událost byl nákup. Místním zvykem je, že si odložíte baťoh u vchodu, což jsem vždycky přehlížela, jenže dneska mě odchytl pán u zeleniny, že se tam nesmí chodit s baťohem a dokonce mi ho odnesl.. :D Ten carrefour, to jsou služby.. Nicméně jsem si ho šla vyzvednout když už jsme byly u kasy a paní se do něj stejně chtěla podívat... Já to tedy vůbec nechápu.

Dneska se Niki povedl další dobrý přeřek.. Už asi dvacet minut se dohadujeme, jestli se budou v sobotu slavit moje narozeniny u mě nebo u Niki (ano, budou se slavit zítra u mě v budově a v sobotu.. :D a ve čtvrtek je karneval!), a Niki to uzavřela: "Tak zítra u nás a v sobotu u nás!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Agleska Agleska | 23. února 2011 v 20:12 | Reagovat

ahoj Zuziku, tak ted jses jak ryba ve vode (klukach), ne? Tohle "vstupovani do osobni zony" bych asi nerozdejchala ^^ Ganbate

2 JackD JackD | 23. února 2011 v 20:24 | Reagovat

kliknu a clanek s cislem 37 nikde, tady mas neco ve fracééééžštině, jsou tam i titulky, nechci Te podcenovat, ale urcite se hodi http://www.loupak.cz/video/srandicky/6151-poprve-na-sjezdovce

3 Zuzík Zuzík | 24. února 2011 v 8:24 | Reagovat

Agleska: hihi, to jo.. :) mno, pro mě je to trošku zvláštní, ale když se pak s těmi lidmi trochu znáš, je to fajn :)
JackD: njn, bude možná dneska :)díky.. nepodceňuješ... ještě stále to není 100% :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama