37 - Konec hezkého snu

24. února 2011 v 11:55 | Zuzumon
Tak to vypadá, že se buď začínáme probouzet nebo se z krásného snu stává noční můra... Už druhý týden se nás snaží dostihnout neštěstí, smutek a podobné ne příliš negativní aspekty života.. Ale jak by řekli francouzi... C'est la vie.

Maminka vždy ví... A varování ohledně muzikantů asi bylo na místě, přestože jich spoustu znám a jsou moc fajn. Co k tomu říct, rychle nabyl, rychle pozbyl... Nic ještě není úplně definitivní, ale tímto stylem a tempem to asi brzy definitivní bude. Takže jsme se mohly přesvědčit, že kluci zde nejsou o nic lepší, než kluci u nás.
Měly jsme s Niki hezkou diskuzi ve smyslu:
"Kde je A?" Niki
"Určitě je někde v hospodě.. Jsou jeden horší než druhej a určitě tam je i H."
"Říkal, že tu bude. Až je uvidim, dostanou co proto."
"Jo! Je to hajzl... nebo ajzl?"
Teorie, proč to najednou není ono a další podobné úvahy...
Třeba ho ostříhali a vypadá jako idiot, ale jestli to je kvůli vlasům, tak to by mi nevadilo...
Je to nějaký zmatený, odjet jsem měla já a ne on! (Jede pracovat někam mimo Mans)
Konec teorií, to jich teda moc nebylo.. :D
Včerejšek se prostě táhl v jakémsi melancholickém duchu, dokonce i počasí se mi vysmívalo. Nešel internet, odpadla nám hodina a Miguel si omylem domluvil na večer něco jiného... Ke všemu tomu Niki zjistila, že má ooooobří díru v ponožce.
Připravovaly jsme chlebíčky na obří oslavu (byli jsme nakonec 4) a přitom padaly podobné hlášky jako:
"Budu začít krájet." já
"Ještěže dneska slavim ty narozeny (rozuměj: můžeme se picoler), jaká ironie. Hlavně to nesmim přehánět, abych zejtra přežila Johna. To je ještě daleko." :D opět já
"Máme ještě 14 hodin." Niki
Nakonec se večer celkem vyvedl.. Vincent s Adrienem jsou fajn, skoro všechno jsme snědli a pak jsme se na chvíli přesunuli do města. Mysleli jsme, že půjdem do baru Ouf, ale nakonec jsme se přesunuli do Mulligan, protože v Ouf hrála nějaká kapela. Hráli sice úžasně a vždycky jsem chtěla na takovou hudbu jít.. Prostě takové trošku jazzové a hrozně příjemné na poslech. Nicméně po počátečním nadšení se dostavily temné myšlenky, takže jsme se radši přesunuli...
Pak už šlo všechno dobře, dokonce si Adrien sám sundal rolák... :D Vrátili jsme se poslední tramvají a vyrazily do našich pokojíčků. Přicházím k budově, jsem skoro u dveří, začnu lovit v tašce a zjišťuji, že nemam peněženku. Doufam, že budova není zamčená. Je. Vracím se tedy zpátky k Niki, mobil naštěstí žije, volam jí, aby mi přinesla kartičku a konečně se dostávám domů. To už byl fakt výsměch. No nic, říkam si, z toho se vyspím.
Probudím se před budíkem a říkám si, že bude určitě za chvilku zvonit. Podívam se a zjišťuji, že je pět hodin. Nemůžu usnout. Konečně se mi to podaří a zdá se mi asi milion snů. Znovu jsem dělala maturitu (v džínech a mikině), vůbec nic jsem neuměla, ale dostala jsem to za čtyři. Maminka byla zklamaná, ale já jsem říkala: "To nevadí, vždyť už jsem jí jednou udělala." Pak jsme šly s Niki pít do města a strašně jsme se opily, až jsme měly okno ve snu. A smály jsme se tak, až jsme se válely po zemi. Nakonec jsme skončili s Adrienem a erasmáky a pak se tam objevil Hadrien, se kterým jsme nebyli schopni nic vyřešit.
Snad už to teď bude lepší, moc by mě nepotěšilo, kdyby to takhle ještě dlouho pokračovalo.. Ale tak nemůžem se mít pořád dobře a tohle holt patří mezi slabší chvilky... Držte nám palce, zítra píšem testy a bude to asi docela peklo. Jo a mějte se líp než my, protože tohle fakt není nic extra :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 24. února 2011 v 15:21 | Reagovat

Jdu zajíst nervy čokoládou značky Carrefour! A možná přijde i Brie značky Carrefour... :D

2 Jíťa Jíťa | 24. února 2011 v 19:24 | Reagovat

no jako néé, já nechci pesimistický články tady, koukejte se mít zase skvěle a báječně!!! :) to tam profackujte ty H a A a bude klid :))

3 zaori zaori | 24. února 2011 v 19:40 | Reagovat

:D :D Carrefour rulez absolutně.. o Brie mi nemluv.. asi ho půjdu dojíst.. to u mě teda dlouho nepobyl.. :D
jíťa: právě jsem se vrátila z tréninku nabitá dobrou energií tak se budu snažit se jí držet... dneska je karneval, takže to určitě už bude super! :) jop, to je v plánu... teda profackování H... A je moc sladkej a hodnej na to, aby ho někdo fackoval.. možná by to ani nepřežil :D :D a co ty....? jak se máš? :)

4 Jíťa Jíťa | 24. února 2011 v 20:14 | Reagovat

jůů karneval jo?:) jako v Riu?:D:D tak teda profackuj jenom H :) a A ušetřete, když je to takové máslíčko :)) mám se mám..jakože dobře se mám..vlastně bych možná mohla říct i výborně :D až na školu...hokej..zdraví.. :D:D:D

5 zaori zaori | 25. února 2011 v 11:00 | Reagovat

jop.. karneval, na který jsme nakonec nedorazily.. :D byli jsme popřát k narozeninám našeho kamaráda a nějak jsme se tam zasekly... Hihi.. no proběhla nakonec diskuze místo profackování :P tak to je dobře... cože? :D dobře.. :D

6 agleska agleska | 25. února 2011 v 15:11 | Reagovat

Uff jsem ráda že v poslední komentář je už optimističtější. Ten článek je vážně na depku ^^ A nějakou masku na karneval jste měly?

7 Káááťa Káááťa | 25. února 2011 v 15:43 | Reagovat

A jak dopadla diskuze?

8 Zuzu Zuzu | 25. února 2011 v 17:33 | Reagovat

Agleska: á, děkuji za kompliment :D Šla jsem za kloboučníka z Alenky z říše divů
Káťa: finito.. :P Zuzáček zase může zlobit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama