39 - Narozeninová oslava

27. února 2011 v 15:57 | Zuzáček
Když se toho tady dá zažít tolik za měsíc a půl, kolik toho asi ještě zažijeme do konce pobytu?

Včerejšek se nesl v geniálním duchu.... Už si ani přesně nepamatuju proč.. Ale bylo to geniální :D

Den proběhl poklidně, odpočívala jsem, trošku se učila, trochu se kulturně vzdělávala... a večer kolem sedmé jsem šla k Niki připravit chlebíčky na oslavu. Trochu jsme se opozdily, ale i tak jsme byli na oslavě první a ještě dost dlouhou chvíli jsme čekaly, než někdo přišel... Někdo tam chtěl jít vařit a ptal se: tady něco slavíte? Jojo. A nevadí vám, když tu budu vařit? Ne, dobrý. A když pak viděl, jak se tam trousí lidi, radši si vzal věci a šel do jiné kuchyňky :D Jako první přišla Iva, taky češka, ale z Brna. Mno a o kousek později dorazili Cassie, Lucy s Léonem, pak Miguel a pak už se to začlo probouzet. Zjistily jsme taky, že jeden kluk, o kterém jsme si celou dobu mysleli, že je španělák, je ve skutečnosti francouz a jmenuje se Julien. To jsou mi věci! :D

Vzhledem k tomu, že jsem slavila své patnácté narozeniny, nesl se večer v duchu lízátek, čokolád a podobných věcí... :D A bylo to naprosto úžasné! Dokonce mi Miguel přinesl jahodový dort, takže jsme to pořádně oslavili, podělili se .... A vlastně jsem dostala i kytičky... Takže všechny narozeninové body (krom oslavy s rodinou..) jsou splněny :D Juchů, narazili jsme tu fakt na skvělé lidi a já mam hroznou radost, že je všechno jak to je :) a jsem zvědavá, co ještě přijde. Navíc budu muset přenést tuhle energii, zážitky a vůbec všechno nějak i do čech, aby se z života doma zas nestal nějaký hloupý stereotyp... Což ale vlastně není a nebyl, když mám Tekimon :) Ale proč to doma nezbláznit ještě trochu víc?

Kuchyňky zavírají v jedenáct hodin, takže jsme to tam posklízeli, odnesli náčiní, nádobí a dárečky a pokračovali jsme do města do Mulligan's. Tam se fotilo, diskutovalo a podobně a pak jsme se domluvili, že půjdem ještě za Anthonym a zbytek večera jsme strávili mezi francouzi. Naštěstí nás nakrmili, takže jsme ani nemuseli umřít hlady.

Lidi jsou tu milí a přítulní... však fotky napoví :) http://zaori.rajce.idnes.cz/Narozeninova_oslava_2/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tekimon Tekimon | 28. února 2011 v 17:23 | Reagovat

Tekimon se snazi blaznit i za tebe!!! :) ale s tebou to bude o to lepsi:D vodopad silenstvi a bude kone sveta :D

2 Zuzumon Zuzumon | 28. února 2011 v 18:12 | Reagovat

vím vím a je to báječné.. :) a těším se na bláznění s tebou.. to bude! whee!!! přesně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama