Březen 2011

52 - Vicious Circle

28. března 2011 v 16:41 | Zuzák
Aneb začarovaný kruh... To mě tu pronásleduje několik posledních dnů... Show Dane Cooka, písnička od Millencolin, dokonce i ve škole jsme se o tom bavili... Všude vidím a slyším vicious circle... Což zrovna není zrovna veselé, nicméně můj bludný kruh se zlepšuje.. prostě se přece pořád nebudu brodit v těch samých nesmyslech, ne? :) Taky teď začíná jízda, v podstatě druhá půlka našeho pobytu, takže si to pořádně užijem i když už nás straší odjezdy našich kamarádů a podobné neveselosti...

51 - Châteaux de la Loire

27. března 2011 v 21:57 | Zuzumon
Dneska jsem se koukla z okna zjistila jsem, že lije jako z konve - opravdu hodně. Obloha je šedivá a těžko říct, kdy přestane deštění :) (přešlo relativně brzo) Nicméně jsem si všimla, že některé stromečky přes noc zezelenaly :D Usoudila jsem, že jsme měli včera fakt štěstí, že bylo tak krásné počasí, poněvadž jsme konečně navštívili zámky Loiry a bylo krásné.

50 - Finance

24. března 2011 v 20:41 | Zuzumon
Trénink byl fajn, nevyhnutelně mi to připomnělo aikido... Musím si pořádně zapamatovat, jaké krásné rozcvičky tu děláme, abych mohla obohatit ostatní, hihihi :) Jsem zvědavá, jak mi to půjde po takové době necvičení, ale určitě budu úžasná a perfektní.. jako vždy :D (sebechvála nesmrdí, sebechvály je třeba... :D )


49 - Zmrtvýchvstání

23. března 2011 v 23:04 | Zuzák
Byť je na něj zatím trochu brzo, je tu! :D Mno, mám pocit, že ho tu zažiju nejmíň ještě jednou.. Kdyby vás to zajímalo, semestr nám končí před velikonoci a pak už to snad bude jen flákačka a cestování.. Nicméně teď ještě musíme makat jako splašené... A ukazuje se to i tady.. Blog je ignorován stejně jako ho ignoruju já... Ale byla to třeba, fakt bych chtěla dát aspoň těch dvacet kreditů, aby nám uznali grant..


48 - Přehršel a Nedostatek...

21. března 2011 v 20:49 | Zuzumon
Jen krátká zprávička: ještě žiju .. teda žijeme!

47 - Testík

16. března 2011 v 11:53 | Zuzík
Jsem v režimu tranquillement a absolutně nemám chuť na tom něco měnit. Zpomněla jsem ještě zmínit jeden rozhovor s Arthurem.. Bavili jsme se s ním, když jsme v neděli odjížděli, bylo už po čtvrté a odjezd v nedohlednu. Říkaly jsme, že všichni francouzi mají dost času a všechno dělají tranquillement. Arthur na to odpověděl: "Ne, to je jenom rodina Moussetů..." :D


46 - Povinnosti

14. března 2011 v 17:37 | Zuzák
Slyším, jak někdo venku hraje basket, sluníčko pražilo tak hustě, že jsem musela zatáhnout žaluzky, abych se tu neupekla. Je nádherně, modrá obloha, pár obláčků, pohodová hudba z Cowboye Bebopa, která nechává mé myšlenky volně plynout... Mám chuť si užívat jako o letních prázdninách. Lehnout si venku na deku s knížkou a ponořit se do příběhu... Nebo prostě jen lelkovat. Ale nejde to, musím se učit... Všechnu energii mi bere jenom donucení se dívat do papírů. Navíc když vidím, jak tu vypadají testy, říkám si, jestli má vůbec cenu se učit.. Stejně je tam nakonec vždycky něco úplně jiného, než bych čekala....


45 - Výlet do Limoges, neděle

13. března 2011 v 21:37 | Zuzumon
Tatínek: "Ajéje, arthur se sprchuje ve studený vodě." :D
Niki: "Taky jsem se včera sprchovala ve studený."
Tatínek: "Teplá voda se pozná podle toho, jestli je teplý topení..." Mno, to nám bylo řečeno brzo... :D

44 - Výlet do Limoges, sobota

11. března 2011 v 15:21 | Zuzáček
Rozhovor o velbloudech: Momo mi říkal, že kdybychom se vzali, dostanu deset velbloudů. Byla jsem nadšená... Kdo by nechtěl deset velbloudů? :D Nakonec z něj ale vylezlo, že může mít čtyři manželky... Tak jsem mu říkala, že asi né a že to má celkem drahý... Čtyřicet velbloudů už je docela dost.

43 - Výlet do Limoges, pátek

9. března 2011 v 15:49 | Zuzumon
Kolem desáté, jedenácté jsme se tedy zkulturnily a přesunuly dolů do kuchyně a obýváku za ostatními. Jejich dům je obrovský, je tam spousta pokojů a bordelu :D Byly jsme varovány, ať se moc nerozhlížíme. Ale co by taky člověk chtěl od baráku na venkově, kde bydlí jen chlapi... Myslím, že to byla asi docela změna, že tam měli najednou tři slečny... Ale zas tak hrozné to nebylo a navíc ta atmosféra prostě byla tak dokonalá, že nějaké pavučiny nás vůbec nezaskočily. Kluci celé dny chodili v civilu a v botech, což sice až tak úplně nechápu.. ale proti gustu.... Jop a úplně jsem zapomněla... Adrien nám psal, že se půjde ostříhat (varování :D ), ale až asi čtvrt hodině jsme si všimly, že vlastně neni ošmikanej.. Jupíjej! :D Bavily jsme se o tom česky, ale on to pochopil a říkal: "No jo, nejsem ostřihanej... Ráno jsem zaspal a vzbudil se v půl desátý a v půl desátý jsem tam měl být...."


42 - Výlet do Limoges, čtvrtek

7. března 2011 v 19:07 | Zuzumon
Všechno začalo klasicky - zpožděním. Původně se mělo odjíždět ve tři hodiny hned po škole a pak se to postupně přesouvalo na čtvrtou.... mezi čtvrtou a pátou a vyrazilo se asi až tak kolem půl šesté. Niki byla nervózní, protože cesta do Limoges je dlouhá a navíc tam na nás čekala Marti - naše spolužačka z Plzně, která je tam na Erasmu.

41 - La Mens

3. března 2011 v 16:34 | Zuzumon
Jak správně poznamenal Honza, mělo by se to tu jmenovat La Mens místo Le Mans... :D Tady jsou kluci na každém rohu (a povětšinou dost pohlední ;)). Příspěvek jsem chtěla napsat už včera, ale měla jsem toho nějak moc a musela jsem se učit, takže jsem se k tomu vůbec nedostala.. Píšu tedy teď, než odjedem do Limoges! ... Ano, čeká nás první výlet... Juchuhůůůů. Uvidíme Marti - naší spolužačku - a budeme bydlet u Adriena, kde bydlí jeho tatínek a brácha. Prý se seznámíme i s jeho druhým bráchou... Mno Zkrátka tady o holku fakt nezakopneme, ale což... Stěžovat si rozhodně nemůžu :D Už se těším, až konečně vypnem... Zbytek prázdnin budem nejspíš muset makat, abychom vůbec nějak zvládly všechny testy... Je to pekló! A další příspěvek bude nejspíš až v neděli nebo pondělí :)

40 - Bageta

1. března 2011 v 21:05 | Zuzák
Vede se mi skvěle, děkuji za optání. Dnešní den je prostě můj, hihi :) Jediné, co se úplně nevydařilo, byly sny, ale sluníčko a modrá ranní obloha hned rozveselila myšlenky, které i tak byly vesměs spokojené.