49 - Zmrtvýchvstání

23. března 2011 v 23:04 | Zuzák
Byť je na něj zatím trochu brzo, je tu! :D Mno, mám pocit, že ho tu zažiju nejmíň ještě jednou.. Kdyby vás to zajímalo, semestr nám končí před velikonoci a pak už to snad bude jen flákačka a cestování.. Nicméně teď ještě musíme makat jako splašené... A ukazuje se to i tady.. Blog je ignorován stejně jako ho ignoruju já... Ale byla to třeba, fakt bych chtěla dát aspoň těch dvacet kreditů, aby nám uznali grant..Třebas dneska jsme psali z čista jasna test, který ze třičtvrtě nemám vyplněný a zbytek jsou bludy.. To je tak, když jsem se snažila všechno zmáknout na literaturu.. Madame Čarodějka je hrozba, ale aspoň jsou její hodiny zábavné... Co jsme to dneska s Niky řešily.. Jo, nejvíc nás dneska pobavila otázka: Co znamená v této povídce vlak?

Způsob výuky a testů je tady odlišný... Učitelka položila otázku jaký dokument máme před sebou (byla to tabulka s městy velké británie a počty obyvatel v určitém časovém úseku) a co nám ukazuje... My jsme si s Niki lámaly hlavu, co sakra asi chce slyšet a když se ozvala odpověď: Je to tabulka. Málem jsme si omlátily hlavu o stůl. Přijde mi, že u nás se prostě tak očividné informace neříkají a nepřestává mě udivovat, co tady říkají... Uveďte veškerá fakta o článku a kdo byl jejím autorem (většinou jsou okolo článku doplňující informace včetně data vydání a autora, ale tady nikde nic, zase si lámu hlavu a říkám si, vždyť sakra nevíme, kdo to napsal... To by mě zajímalo, jaká bude odpověď) Odpovídá Arnaud, který jako tradičně není připravený na hodinu a odpověď zní: Autor je neznámý. Páni.

Předesílala jsem historku o poště, tudíž sem s ní... Pošta a první cesta k ní je prokletá, Niki se ztratila a já... Vyrazila jsem radostně, že mi přijedou ponožky, slovník a polštářek. Poslouchala jsem hudbičku a v tramvaji se u mě zastavila paní a ptala se mě na otázky ohledně práce, takže jsem se zúčastnila ankety! :D To koukáte, co? Taky jsem koukala.. :D Zmatená jsem usoudila, že je čas vystoupit a vyskočila jsem z tramvaje a vydala se směrem, kde se měla pošta nacházet. Jdu si to, jdu už celkem dlouho a začínám mít podezření, zda skutečně jdu správným směrem. Sice jsem si skoro jistá, že jdu správně, nicméně mi to v hlavě hlodá... Jdu dál a dál, už jsem docela daleko a zdá se mi to už jako moc dlouhá cesta, tak se rozhodnu vrátit a kouknout se, jestli jsem na správné zastávce. Byla jsem, takže celá cesta znovu... :D Jsem fakt blboun, mno, ale pak už jsem v klidu našla poštu a vyzvedla balíček. Po cestě zpátky na mě mával nějaký řidič, očividně chtěl poradit cestu, šla jsem k němu, ale kupodivu jsem mu nedokázala poradit.. Říkala jsem, že nejsem místní, tak se mě ptal odkud jsem a když jsem řekla, že z České Republiky, uznale pokýval hlavou.. popřáli jsme si hezký den a šli/jeli jsme každý svou cestou... Já pro vyprané prádlo...

Přidávám fotky z decentního večeru s Adrienem, kdy se mi podařilo utrousit "vtípek" Adrien říkal: "Ty jsi namalovaná! Ty máš fialový oči." A já: "Ne, to jsem dostala dělo..."


Mno, příliš poetické to nebylo, ale byla to taková .. tečka.. :D Krásné sny, mizím za ... jednou bošílenourůvkou.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sochy Sochy | 23. března 2011 v 23:17 | Reagovat

Není to tu ignorováno! Pouze je těžké v ochromení vjemy z Francie něco kloudného napsat :D
Chybím si, mimochodem :(

2 zaori zaori | 24. března 2011 v 8:23 | Reagovat

:D výmlvuvyy :D taky si chybím.. :P

3 bee457 bee457 | 24. března 2011 v 10:01 | Reagovat

Zuzu, přesně, není to ignorováno ;-) Jinak party byla decentní stejně jako počet fotek z ní :-D Ale to nevadí, každá zpráva z tvého momentálního místa pobytu je fajn. Jen tak dál... Za pár týdnů, už budeš zpět, hih :D

4 zaori zaori | 24. března 2011 v 19:09 | Reagovat

hehe.... mam statistiky! :D lol a uposledního článku jsou místo komentářů spamy.. hehehe :D to nevadí :) mě baví to psát tak jako tak.. XD okiooo, pokusím se dneska sepsat další! :))) nééééé, nestraš :( spíš za pár týdnů nám odjede spousta přátel... :(((

5 Ivie Ivie | E-mail | 26. března 2011 v 22:07 | Reagovat

Přesně tak - není to ignorováno:-P !! Já osobně se těším na každý nový článek - poslední dobou fakt jen bloguju, ale who cares:D:D Koukej psát a nepřestávej!!!

6 zaori zaori | 27. března 2011 v 9:53 | Reagovat

heheh :)) taky se těšim na každý další článek, ale nějak si to nedávam. Hihihi, já taky.. :D buduuuu, nebuj.. jen se musim trošku donutit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama