41 - La Mens

3. března 2011 v 16:34 | Zuzumon
Jak správně poznamenal Honza, mělo by se to tu jmenovat La Mens místo Le Mans... :D Tady jsou kluci na každém rohu (a povětšinou dost pohlední ;)). Příspěvek jsem chtěla napsat už včera, ale měla jsem toho nějak moc a musela jsem se učit, takže jsem se k tomu vůbec nedostala.. Píšu tedy teď, než odjedem do Limoges! ... Ano, čeká nás první výlet... Juchuhůůůů. Uvidíme Marti - naší spolužačku - a budeme bydlet u Adriena, kde bydlí jeho tatínek a brácha. Prý se seznámíme i s jeho druhým bráchou... Mno Zkrátka tady o holku fakt nezakopneme, ale což... Stěžovat si rozhodně nemůžu :D Už se těším, až konečně vypnem... Zbytek prázdnin budem nejspíš muset makat, abychom vůbec nějak zvládly všechny testy... Je to pekló! A další příspěvek bude nejspíš až v neděli nebo pondělí :)


Nevím proč, ale dneska mám chuť psát o každé blbině.. :D Tak si to užijte.. ale ono toho zas až tolik asi nebude.. Hihi.

Ještě malý dodatek k narozeninám... Objevila jsem jednu naprosto báječnou a dokonalou píseň: http://www.youtube.com/watch?v=p4NSoDfhhO0&feature=related A místo písně k narozeninám tu večer kolem deváté začal vyřvávat požární alarm. Vzhledem k tomu, že už jsem byla varována, že tu dělají cvičení, jsem se tak dlouho rozhoupávala jestli jít nebo ne, až jsem nikam nešla a kupodivu nehořelo a nadsoused taky obýval pokojík. Brašule si poplach užil se mnou přes skype a já usoudila, že mi rozhodně stojí za to jít ven - málem mi praskla hlava - vyhrávali deset minut!

Beatles

Večer jsme s Niki řešily slovní zásobu - hmyz. Nejdřív jsme měly úžasnou konverzaci ve stylu:
"Tři hodiny čumim na brouky a stejně je neumim."
"A ani nevíš, jak vypadaj."
"No. To se mi fakt vyplatí!"
Následně jsme řešily, jak vypadá sršeň, a já podala vskutku vyčerpávající odpověď: "Je to takovej velkej kráva jako dobytek."
Druhý den jsme si opakovaly slovíka před testem a Niki říká:
"Jak se řekne saranče?"
"Grasshopper." Niki dostala záchvat smíchu a já nechápala.
"Počkej..Ono se to čte gréshopr.. To zní logicky... Já si říkala, proč musí kupovat trávu."
Jop, jop.... Gras shoper - grésšopr :D Jej, to bylo úžasné.. S hmyzákama je taková sranda, to by člověk vůbec neřekl.

Výsledky

Dneska jsme dostaly výsledek z jednoho testu a měla jsem dokonce 12 bodů z 20! Na to, že to byl překlad uměleckého textu, tak teda fakt výkon. A pak jsem zjistila, že jsem dostala dva body navíc za obrázek... :D Asi budu muset kreslit častěji....

Tak jsem si ostřihala nehty a vytrhala obočí, abych se trochu zkulturnila před odjezdem do Limoges. Přece tam nemůžu dělat ostudu, ne?

Právě si dělám svačinku z jídla, které by mohlo ožít do té doby, než bych se vrátila a mám tu zásoby, abych pak neumřela hlady a mohla si udělat co jiného než.... kafe. Ještě mám v plánu poklidit zbytky bordelu a umýt nádobí, zkrátka... Maminka by na mě byla pyšná :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JackD JackD | 3. března 2011 v 19:55 | Reagovat

To mě vůbec nenapadlo, že La Mens může mít něco společnýho s chlapama. To je vidět na co myslíš:-P V tom přání, když sem napsal ze sPlzně, tak sem Le Mans nemoh nechat jen tak bez poskrvny, tak sem prohodil písmenka a v tu chvíly se mi to zdálo strašně invenční:-D :-D :-D

2 Agleska Agleska | 3. března 2011 v 20:25 | Reagovat

Kdyz maji ty chlapi tak premnozeny, zahraj si na krysare a prived je s sebou zpet ;P

3 Zuzu Zuzu | 5. března 2011 v 16:46 | Reagovat

JackD: to je přece jasné.. :D no vidíš.. třeba jednou objevíš ještě něco daleko úžasnějšího.. :D jako všichni vědátoři :)
Agleska: ooo, to není zlý nápad... ukrást pár pěkných, milých chlapců... :))

4 Ivie Ivie | E-mail | 7. března 2011 v 22:02 | Reagovat

Tak slavnostně slibuji, že budu víc komentovat;) Tvůj blog je dokonalý - hltám každé slovo:-P A těším se na další zápisky.. Dá práci to stíhat - ale baví mě to:D A btw ta písnička je úžasná:)

5 zaori zaori | 8. března 2011 v 0:59 | Reagovat

hihi :) jupíííí... děkuju moc a budu se snažit ;) přesně tak.. :)

6 maminka maminka | 11. března 2011 v 11:08 | Reagovat

Maminka je na tebe Zuzi moc pyšná za spoustu věcí.S kolika chlapama budu počítat na večeři?10-20-30???:)

7 zaori zaori | 11. března 2011 v 15:24 | Reagovat

hihi :) Jo, to je otázka, mamí... To se ještě uvidí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama