60 - Jako debil

25. dubna 2011 v 10:23 | Zuzák
Už dlouho se těším, až takhle budu moct pojmenovat článek a hurá, je to tu! :D Tenhle týden je šílenej a úžasnej jako debil :D


V pondělí jsme odpočívaly a zbytek týdne se nese na vlně párty :D V úterý jsme se loučili se Stephanem, který byl poslední večer v Le Mans. Konečně jsme se pobavily s erasmáčky a stálo to za to :) Pak jsme ještě dvě hodiny kecaly na cestičce a otvíraly dveře lidem bez kartičky... :D

Ve středu jsme byly pozvané na fotbal, na který jsme se dívali v Mulligan's. Viděla jsem asi tak minutu ze zápasu, což mi vůbec nevadilo a aspoň jsme si pěkně popovídali :) Vincent pak vypil víc, než normálně, takže byl takový rozverný :D Po fotbale jsme si šli koupit kebab, protože jsme byli všichni hladoví. Přesunuli jsme se ho sníst ke klukům domů a Vincent s Adrienem pak začali hrát. Musely jsme je opustit, protože nám jela poslední tramvaj, tak jsme se začaly loučit a Vincent, že nám prý zahraje poslední píseň, což bylo velmi milé, nicméně nebrala konce, tak jsme se přesunuly ke dveřím, šel s námi Adri i Vincent a loučili jsme se tak dlouho, až jsme tam nakonec všichni zůstali, jinak bychom museli jít pěšky. Snažili jsme se tedy zatetrisovat k Vincentovi do pokoje, co na tom, že Hadrien tam nebyl a tudíž byla volná dvoupostel. Adrien si lehl na matraci na zem a my tři do Vincentovo postele. Niki ležela u temné a děsivé díry, takže se přesunula na zem, kde jí pak byla zima a kde se nedalo spát :D Pak se přesunula zpátky k nám do postýlky. A chudák zadaný Vincent byl obklopen dívkami... Jojo, kdyby Maud věděla :D A poté, co se všichni uložili, Adri zjistil, že má připoutané kolo k mřížím u výlohy a neví, jestli by si ho tam neměl vyzvednout :D Nakonec jsme ho přemluvili, aby tam zůstal, že si ho vyzvedne ráno a všechno dobře dopadlo XD

Byla s ním sranda, hlavně ráno, když se nikdo nevyspal a on chudák musel něco prezentovat. Byl úplně hotovej, ale nasadil si tmavé brýle se slovy, že takhle nikdo neuvidí, že je unavenej a když se ho zeptá, jak se má, tak nadšeně odpoví: "Jsem ve formě!"

Ve čtvrtek přijela Martinka, to jsme se přes den na nic moc nezmohli a večer jsme měli na plánu se jít kochat na vyhlídku s Borisem, který nás všechny dosti odrovnal, je to fakt týpek :D Po posledním tréninku karate jsem nakonec vyzvedla Niki, Marti a Adriho a když jsme sešli ke vchodu, zjistilo se, že jsme zapomněli kelímky. Niki se rozvášnila, hodila rukama s vyhodila do vzduchu všechen nakrájený meloun a tak bylo po něm. Na vyhlídce jsme ještě zjistili, že nám chybí bagety, ale to už jsme se odmítli vracet... Váleli jsme po dece, tráva byla naprosto všude i v sýru Coulommier nebo jak se to zase píše. Pak jsme se přesunuli k Niki, kde jsme tak nějak vytuhli, takže Momo měl smůlu.

V pátek jsme se prošli po Le Mans a unavení jsme se vrátili zpátky, abychom si odpočinuli před večerní oslavou Javiho narozenin a byli jsme pozvaní na party u Benoit, spolužáka Adriena.

Když jsme přišli na oslavu, tak tam byla zvláštní skvadra, takže jsme se posadili dozadu, ale později dorazili i ti, které jsme znali lépe, takže jsme se sešly s Luisem a poznaly jsme jeho kamarádku Petru z Prahy, která tu za ním byla na návštěvě.
Zdrželi jsme se do zavření kuchyněk, pak ještě chvilku na parkovišti před menzou a pak jsme vyrazily za klukama.

Vodafone si po dvou a půl měsících všiml, že jsem ve Francii, tak mi konečně poslal zprávu, kolik mě tu to volání a psaní vlastně stojí :D
Včera večer jsme dlouho řešily, co uvařit klukům a to byste nevěřili, jakej to je problém, něco vymyslet... Tady je pár našich perliček:

Co udělat čočku? - Niki
Niki, ale to je docela těžký, ne? - Marti
Mno, posledně jsem jí dělala a totálně jsem to podělala a muselo se to vyhodit. - Niki

"A knedlík, ten kyne? Asi jo, když je kynutej, co?" Marti

mlíkovka - typická česká polívka, kterou nikdo nejí.

"Tak uděláme guláš s knedlíkama a když se nepovedou knedlíky tak to budem jíst s bagetou..." - Marti
"Ještě jde o to, aby byl guláš..." - já

+ bonusová hláška:
Zboříme Breuilaufu! :D
Mno, nestihla jsem všechno napsat, jak jsem chtěla, ale už musíme jet... Kdo jinej než já může jít spát v půl čtvrtý ráno, když vstává v osm? A kdo jinej než my se může jít podívat na známky do školních budov na velikonoční pondělí? :D Nebýt dopisu od univerzity, že mam zaplatit nájem do pátku, když tu nebudu, tak je všechno celkem v pohodě... Snad se to nějak zvládne udělat. Uf.

Páááá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jíťa Jíťa | 25. dubna 2011 v 22:36 | Reagovat

jooo Vodafone je děsnej rychlík! :D:D z něj občas rostu a to ani nemusim jezdit do Francie:D a co ste jim nakonec uvařily?:D co třeba špagety? na tech se toho nedá moc zkazit!:D jo to nejsi samotná co chodí spát takle pozdě, já šla v pátek spát vlastně až v sobotu v půl 7 ráno..a v 11 už sem byla zase na nohou:D ale upe v pohoděěěě...asi to bylo tim, že sem ten "nespánek" strávila v báječný dobíjející společnosti :)))

2 zaori zaori | 1. května 2011 v 16:21 | Reagovat

hehe, to teda... nakonec jsme jim uvařily guláš s knedlíkem a fakt se nám to moc povedlo :) heheh.. to je klasika.. říkaly jsme, že budeme spát až v čechách, že tady na to není čas :) jj, to vždycky nakopne ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama