67 - Breuilaufa - pátek

18. května 2011 v 14:57 | Suzanne
V pátek ráno jsme leželi v postelích a Julien už si posloužil vínem nebo čím ještě před snídaní. Hrůza. Mno, my jsme se pomalu vysypali a tak nějak jsme vlastně nic nedělali. Obědvali jsme zase venku, protože bylo hezké počasí. A těsně po obědě nás přišli navštívit svědci jehovovi. Kluci jsou na ně moc milí, takže se s nimi začali bavit a diskutovat.


Byla celkem sranda pozorovat ostatní, jak se s nimi baví. Například Julien: "Tak já vam teď něco řeknu, ale na to se připoutejte..." nebo "Convaincu, sois vouz êtes con ou pas." A tak podobně... My jsme si mezitím dali kafíčko a vyndali jsme zbytek medvídků, že už je musíme dojíst a zjistili jsme, že i ta šťáva je dobrá a chutná jako medvídci. Zlikvidlovali jsme to už jenom ve třech... :D Ale těch medvídků tam moc nebylo, tak jsme se o to skoro porvali... Hehe, jen si dělám srandu. :)

Pomalu se s námi rozloučili svědci a my jsme se mohli přivítat s Noém a Jennifer, kteří zrovna přijeli. Kluci si pomalu sbalili věci, přichystali nástroje a s Adrienem odjeli. Zůstali jsme teda v baráku jenom samé holky a Julien, který byl lehce nametený. Seděli jsme venku a povídali si, o nějakou chvíli později, dostala Nelly chuť na chleba s nutellou, ale v baráku nebyl nikde k nalezení chleba, takže se rozhodla ho jít někam koupit. Řekly jsme, že s ní půjdeme a Juliena jsme poslaly do postele, aby se trochu vyspal před koncertem.

Nasedly jsme do auta a jely do Nantiatu, kde jsme si udělaly malou okružní jízdu a Nelly nám ukázala, kam se svýma bráškama chodili do školy. Po návratu zpátky už Julien spal jako mrtvola a my jsme si daly sladkou svačinku. Pomalu se blížila osmá hodina a koncert. Přijel ještě tatínek a pak jsme se dohadovali, jak to uděláme, kdo s kým pojede a co se udělá s Julienem. Měli strach ho tam nechat, aby za námi nepřijel opilý nebo prostě pak nedělal problémy, ale nakonec jsme ho tam fakt nechaly, daly mu na stůl filmy a vzkaz (a naštěstí zůstal tam :)).

Nelly jela v autě s Jennifer a my s Niki jsme jely v autě s tatínkem. Pustil nám Noir Désir a vyrazili jsme do Limoges, do La Fourmi (čti fůrmí). Sotva jsme vyjeli z Breuilaufy, Niki si uvědomila, že zapomněla mobil a museli jsme se vrátit zpátky :D Ale no stress, v klídku se vracíme a Niki píše Martince, že už jsme vyrazili a že se tedy sejdeme před radnicí. Martinka volá, že jim (jí a její kamarádce s přítelem) ujel autobus, takže přijdou přímo tam.

Zjistily jsme, po kom Adrien zdědil určité vlastnosti, které mě osobně naprosto vytáčí. Tatínek úplně přesně neznal cestu, takže padlo nezapomenutelné "bordel de merde" a pak říkal, hm, tak to zkusíme třeba tudy, ne to nebylo ono a tak podobně. Z čehož fakt nemůžu, takže jsem se snažila kochat přírodou, jeli jsme totiž kolem řeky a užívat si, jak frantíci říkají, "procházku po městě", která spočívá v tom, že jedete autem a tak se procházíte :D

Našly jsme La Fourmi ale celkem brzy. Byl to koncert kapel ze střední školy a Argyle, takže tam byli samí tak 15 letí caparti, hihi, a my jsme si tam připadali staří. Zvláštní to pocit... Připojili jsme se k ostatním a rozhodli jsme se (samé holky a Joseph) jít naproti Martince a ostatním. Putovali jsme tedy směrem, kterým jsme mysleli, že přijede a poprvé padla nová přezdívka Josepha - Jojo (čti žožo). To se nám tak zalíbilo, že mu už neříkáme jinak než Jojo. Došli jsme až k radnici, ale nepotkali jsme je, Nelly si šla vyzvednout peníze a Niki se pokoušela zkontaktovat Martinku, ale moc jí to nešlo. Vůůůbec nezvedala telefon, nakonec nám po nějaké chvíli volala, kde jsou a my že je tedy půjdem vyzvednout, ať se nehnou ani o milimetr. Vydali jsme se na cestu a Jojo se rozběhl a už jsme ho neviděly.. :D Čekaly jsme, jestli se vrátí, ale vrátila se nám akorát Nelly, tak mu volala a zjistila, že už je v La Fourmi. Vydaly jsme se tedy za ostatními a pak jsme zjistili, že už nejsou kde byli, že pokračovali dál. Mezitím nám volali kluci, že je to v La Fourmi nebaví, že chtějí jít někam jinam a my jsme plašily, že nejdřív musíme najít ostatní a kde se tedy sejdeme a zkrátka to byl prostě chaos. Naštěstí jsme ale brzy zjistily, že Martinka se už vidí s Adrienem a že tedy našli La Fourmi a tak jsme se vydali za nimi. Kluci nakonec nikam neodjeli, takže jsme se tam všichni sešli. :)

Ještě jsem si vzpomněla na hlášku Nelly: "Mám prázdniny, jednou jedinkrát jdu někam večer pařit a zrovna s náma jde táta. Bože." Hehe, stane se, ale i tak jsme si to pořádně užily.

Vidět hrát mladé byla sranda, na to, že začínali hrát, hráli relativně slušně. Vzpomněla jsem si na The Delivery a jak jsem kdysi ehm.. zpívala. A pak konečně Argyle, trochu jiná úroveň. Kluci nám fandí, jdeme tančit. Přidaly se k nám Jennifer a Nelly, bylo fajn tam hopsat, skákat, fotit a užívat si, jak si to kluci užívají na pódiu. Rozpogovaly jsme dav a "vytrhly" k tanci skoro všechny chlapce stojící před pódiem. Docela koukali, když je vždycky čaply slečny a vtrhly do davu. Niki si dokonce zatančila i s Jojem. Byla to euforie, hudba hrála, dav se hýbal... Paráda.

Po vyčerpávajícím tanečním výkonu jsem musela okamžitě vyběhnout ven na vzduch, bylo mi zle :D Ale to se během minutky spravilo a mohla jsem jet dál. Pak už pokračovala volná zábava a všichni jsme se pomalu přesunuli do města. Stojíme před Zig zagem.. nebo Zing Zangem.. nebo jak se to jmenuje a všimla jsem si, že Arthur tam pokašlává a stojí jenom v tričku. Vzhledem k tomu, že jsem se dostatečně vyzbrojila a měla jsem svetr a bundu, půjčila jsem mu bundu, aby neumrzl. Všichni hladoví jsme šli i s Jojem na kebab, což bylo sice fajn, ale sníst sám celý kebab nebyl dobrý nápad. Totálně jsem se přecpala a začalo se mi chtít spát. Jdeme zpátky do Zigzagu, Jojo omládl a tančí s mladými... Sedíme v křesílcích povídáme si a začínáme usínat.

Zvedá se tedy první vlna těch, kteří chtějí jít spát - já, Niki, Nelly, Arthur a Jojo. Povídám si s Arthurem, mezitím mi zmizí Niki, která jede s Nelly a já tedy jedu s Arthurem a Jojem. Mno a pak jdeme spát... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 agleskala agleskala | 25. května 2011 v 20:27 | Reagovat

ahoj :) proboha kam az si to vylezla fotin ten koncert z vysky?
Posledni fotecka je parada ;) a drdulek predtim

2 zaori zaori | 26. května 2011 v 1:22 | Reagovat

hihi.. nebuj, nemusela jsem šplhat po zdech.. nahoře byly ještě stoly a tak.. takže jsem musela jenom vyjít schody :D lol
jj.. zrovna jsem si jí asi včera dala na plochu :) a drdoly mě tu vůbec všeobecně totálně hypnotizujou.. nicméně ještě nemam ten grif (jak se to proboha píše?).. prostě nechápu, jak slečny francouzsky dělají tak úžasné drdoly.. uááááááá.. ale já to taky ovládnu! ehehehe :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama