70 - Miguel

28. května 2011 v 21:23 | Zuzumon
Je na čase vás obohatit o novinky ze světa medvědů. Vzhledem k tomu, že s většinou z vás, kdo si čtete blog (vlastně vůbec nevím, kdo ho teda čte... :D) nejsem až tak v kontaktu, nevíte, že za poslední týdny jsme toho zažily asi kvadrilion a že jsme zkusily další kvadrilion nových věcí a viděly asi tak milion míst... :D A samozřejmě to všechno ještě nekončí, takže vám nebudu spoilovat (ehm, prozrazovat), co se stalo doteď (určitě o tom napíšu, byť nevím kdy - teď jsem sice měla týden volno a ani jsme nikam nejely, ale vznikl z toho pouze jeden článek (asi mě málo bombardujete, že chcete víc zážitků a mě pokleslá návštěvnost blogu a skoro žádné komentáře zrovna dvakrát nemotivují... byť chci všechno sepsat... a to především pro sebe a Pikolku), ale trošku vám naspoiluju, co se bude dít příští týden. Chci se totiž pochlubit! Jsme šikulky šikovné a tak příští týden jedeme na čtyři dny do Paříže a budeme bydlet v bytečku na La Défense ZADARMO (pokud nepočítam 4,5 hodinový úklid). Juchůůůůůůůů, radujte se s námi a za nás... Bože, to bude jízda! (ušetřily jsme tím 50 ojříček, které plánujeme utratit přímo tam :))


Vzhledem k tomu, že strašně myslím na ostatní a o sebe vůbec nepečuju, tak pro nikoho nemam ani dáreček, zato sobě už jsem jich pár koupila. No jo, člověk si občas musí udělat radost.. :D Mno, ale nestrachujte se, mám v plánu pár maličkostí pořídit i pro vás, akorát moc nevím komu všem, protože byť bych chtěla potěšit všechny, účet ukazuje stále méně a méně ojro (těžko říct, čím to je (ehm, že by dnešním nákupem?)), přesněji řečeno jich ukazuje 184, což by mělo tak akorát stačit na pár luxusních zážitků v Paříži a pár dárečků.

Za chviličku mizím dělat želé s Cassie (možná, že je dobře, že nekoupila tu vodku... ehm, původně to mělo být vodkové zelené želé), takže si trochu chvátnu se zápisem a poletím za holkama, kde mám být za mínus deset minut.

Zpět k dobrodružstvím...

Po návratu z Breuilaufy jsme se rozhodly udělat přivítací a rozlučkovou párty s Miguelem. O velikonočních prázdninách byl totiž v Praze, tak jsme ho chtěly vyslechnout a ještě si ho trochu užít než odjede... Odjezd měl naplánovaný na středu po obědě... A my se rozhodly si ho ukrást na pondělní večer, s čímž souhlasil.

Překvapení pro Miguela bylo, že to byla Tequila párty ... :D udělaly jsme pro něj pár nápisů na zeď, pak se pustila hudba a začala velká jízda.. Pilo se, tančilo, pilo, zpívalo, pilo, pilo, koukalo na videa, pilo, povídalo se a bylo to zkrátka naprosto kouzelné a rozhodně pořádně veselé. Akce to byla tak povedená (nebudu zmiňovat, že pít víno po tequile byl neskutečně debilní nápad (hlavně, že jsem jednou takovou kombinaci pila a nedopadlo to zrovna nejlíp, že? :D) a já s Miguelem jsme to lehce nezvládli, heheheh), že jsme se druhý den na nic nezmohly, krom Miguelovy rozlučkové oslavy se všemi... Byla to spíše taková palačinková akce, protože se udělalo fakt strááááááášně moc palačinek (a všechny se snědly :)).

Ve středu dopoledne jsem šla k Miguelovi, abych mu mohla předat všechny fotky a dárečky, které jsem pro něj připravila... Miguel šílel, měl málo času, rychle uklízel a já jsem mu aspoň mohla pomoct, dala jsem si několik koleček s odpadky... Pak dorazily ještě Niki s Nadine a paní, která měla zkontrolovat pokoj...

Všechno bylo vyřízeno a tak jsme mohli v klidu vyrazit na vlak. Na nádraží jsme potkali ještě Danai a Annu a jednoho kluka, takže nás byla celkem banda. Loučení bylo jak jinak než smutné. Miguel si dal do vlaku věci a přišel se s námi rozloučit. Padlo spousta objetí a pár slov... Nastoupil, ještě jednou skočil zpátky... Holky začaly plakat a Miguel taky... Zavřely se za ním dveře, mávali jsme a nemohli uvěřit, že ten báječnej človíček už odjíždí a že se nejspíš nějakou hodně delší dobu neuvidíme...

Další příhody budou s našimi kluky ... Adrienem a Vincentem... Nicméně nevím kdy, zítra bude asi práce víc než dost a pak už bude již zmíněná Paříž.

Ještěže čas běží pozpátku a mám u holek být před 26 minutami... Uá, letim. (fotky hodím do dalšího článku, už i takhle jdu moc brzo)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | 29. května 2011 v 10:16 | Reagovat

Paříž si holky užijte, je to krásné pulzující město! Jinak se už na vás těším, už se vám to taky krátí... :o)

2 zaori zaori | 29. května 2011 v 10:54 | Reagovat

to je jasné, že užijem! :) my se taky těšíme.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama