73 - Realita

14. června 2011 v 12:02 | Zuzáček
Těžko říct, jestli jsem se ocitla v realitě nebo spíš v noční můře.. hihi :D


Mno, takže vám asi rychle sdělím, jak to tu vypadá.. V sobotu jsme v pořádku dorazili domů, čekala nás trocha spánku.. nadšené projetí městem, vítání se s bytem a novýma stolama a židlema + konečně je vidět, že jsem přijela, protože v pokoji už neni ani místečko na zemi.. Vlastně nejenom v pokoji. Heheheh.

Večer jsme měli sraz se všemi známými v parláči a bylo to fajn, nakonec vás přijela pěkná banda a pořádně se to povedlo... Po úspěšném večeru jsem mohla v klidu jet N-kem domů... Jo, to neni jako v Le Mans, kde už nic nejede a tak musíte ťapkat pěšky.

Snaha učit se o víkendu byla dost marná... spíše bylo přivítání se s ostatními, troška školy a pak myšlenky, které se vrací..... "domů".. do Le Mans... je vtipný, že pořád říkam u nás a doma a myslím tím Le Mans...

Ale je fajn, být zase doma s bráškou a našima, ale musim uznat, že jsem si docela zvykla "bydlet" sama.. a je to trochu zvláštní... Ale na druhou stranu, společný nedělní oběd po francouzsku měl úspěch a byl vážně fajn... Jupíjej... :))

V pondělí ráno jsem razila do školy... Cesta tramvají byla pekelná. Na lidech je vidět, že jsou češi.. hehe.. a taky tam jeli nějací buránci kluci tak okolo 16 a když jsem je slyšela mluvit, tak jsem proklínala baterky do MP3, které zemřely. Jak ráda bych bývala zavřela oči a přenesla se jinam...

První test byl sázka do loterie, jednou jsem si přečetla slovíčka a doufala jsem, že to nějak slušně napíšu... A nakonec i celkem jo.. jupíjej. Na stylistice jsem skutečně vyhořela, ani jsem si pořádně nevzpomněla, co jsme studovaly v Le Mans, musela jsem vypadat jako totální ignorantskej idiot. Ale což. Pak přišla malá krizička, ale byla rychle zažehnána Barunkou a Niki s Martinkou v Crossu (zase jsme se na chvilku s holkama cítily jako ve Francii) a pak hurá na ákápéčko, které jsem ani jednou neviděla. Dej Bůh štěstí.. Mno, ale naděje si moc nedělam.

Nebudu se radši rozepisovat o dalších neúspěšných pokusech a jdu se radši učit, abych pak mohla psát, jak to bylo strašně lehký a že jsem to všechno dala aspoň na po druhý.. Haha.. Mno asi mi držte palce, nebo mi radši nacpěte ty informace do hlavy, kdo se to má kdy učit? Takový šprtání je přece úplně k ničemu.

Mějte se krásně a třebas se někdy uvidíme (tak za měsíc, dva) a třeba někdy dopíšu blog (tak za půl roku, jestli si to vůbec budu ještě pamatovat).

Peace,

Vaše milovaná Legenda

(asi bych měla máknout, abych si zase mohla říkat Parfaite a mohly bychom být s Nikel úžasný duo... mno, ale medvěd je naštěstí pořád medvěd, na tom se nic nezměnilo.. což mi připomíná, že mam hlad)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikel Nikel | 14. června 2011 v 23:23 | Reagovat

Souzki, oublie pas que t'es parfaite et tu resteras mon ours pour toujours. Ça va aller malgré des obstacles qu'on rencontre maintenant! :-)

2 Ivie Ivie | E-mail | 15. června 2011 v 9:35 | Reagovat

Jéé Zuzáčku, ještě ten druhý papír na kof!!!! Já na něj zapomněla, promiň. Pak večer jsem nebyla schopná. Jdu to napravit:) A mimochodem - já chci s tebou taky do Crossuuuuu:D

3 zaori zaori | 18. června 2011 v 16:50 | Reagovat

Ours: eheheh.. je vais pas oublier, Nikel.. t'inquiète.. :) tu resteras mon ours nikel pour toujours aussi :) et en plus.. on va réussir! :)))
Ivie: jo, v pohodě.. :) hehe.. však určitě půjdem a příležitostí bude víc než dost :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama