74 - Poslední Le Manská house party

28. června 2011 v 20:12 | Zuzumon
Je to neuvěřitelné, ale přece jen jsem se konečně dostala k psaní! První dávka supermučení je za mnou a víceméně úspěšně, řekla bych :) Teď se ale trošku vrátím do příšerně daleké minulosti....To jsme takhle jednou byly pozvány k Vincentovi.. A taky jsme tam přišly, ještě aby ne... To bylo vlastně poslední setkání s Adrienovými spolužáky s L'ITEMu (ano, asi po třech měsících jsme zjistily, že to není LITEM, ale L'ITEM... ano, L je člen... :D )

Chtěly jsme udělat chlebíčky, ale vzhledem k nedostatku času jsme nějak nezvládly koupit ingredience a uznaly, že chipy taky nejsou špatný.

Překvapením bylo, že tam dorazilo celkem dost lidí a i někteří, ve které kluci ani nedoufali :) My jsme měly možnost trochu líp poznat další z nich. Třeba z Josse se vyklubal strašně milej kluk, který umí hrát na foukací harmoniku. A samozřejmě, protože jsou všichni muzikanti, jsme se dočkaly "koncertu." Vincent se zmocnil klavíru, kluci všemožných bubínků a podobných třískacích a mláticích nástrojů a k tomu hrál Joss na harmoniku. Byla to fakt paráda.

Všichni se tak po různu přesouvali, byli chvilku vevnitř a chvilku venku a já fotila, kde se dalo :)) Pak se tam objevily vtipné klobouky a samozřejmě díky nim máme pár slušivých foteček. Na to, že jsem byla nachcípaná a unavená a myslela jsem, že to brzo zabalím, jsem to táhla do celkem pozdních nebo spíš brzkých ranních hodin :) Však jsme si taky chtěly užít posledních pár chvilek s našimi kamarády, kteří se všichni měly brzy poté rozutéct do všech koutů Francie na stáž.

Co tak ještě asi dodat? Týgr, kočička v kloboučku, tristan v hučce, diskuze venku před barákem, kluk spící v autě i když v baráku bylo místa dost, rozjímavý poslech pink floydů, předávání energie, povídání si a spánek.

Chudák Maud, která druhý den přijela za Vincentem z Paříže a místo toho, aby byla v klidu se svým přítelem, objevila v baráku bandu australopitéků... :D

Jo a Niki, tady jsi dělala ty míchaný vajíčka? Mno, každopádně tahle historka fakt stojí za zmínku.

To takhle Niki a kluci dostanou hlad, tak se jim medvěd rozhodně udělat vajíčka. Vezme pánvičku, zažehne oheň a mrskne tam pár vajec a začně je míchat, jak my medvědi máme ve zvyku. A tu se ozve Adri: "Co to děláš? Vždyť to úplně zkazíš! To bude hnusný!"

Niki ho chtěla hned pánvičkou fláknout přes čumák, ale naštěstí to neudělala, tak mu dala ochutnat a jak si pošmákl :D Samozřejmě uznal, že mu to chutná. Tak vždyť jsou to vajíčka, ne? :)

Jo a velká pochoutka asi musí bejt těstoviny s máslem. Kdo to kdy slyšel? :D to je asi novej pokrm pro chudé. Nebo spíš pro "vyžrané."

p.s. nevim, jestli jsem o tom mluvila (asi jo, ale to nevadí), ale taky jsme jednou byli na "besídce" jejich školy, kterou zvučili a natáčeli zrovna ti naší klucí šikovní a na konci si dali takové malé marmeládování a my jsme konečně viděly hrát Adriena na bicí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bára Bára | 28. června 2011 v 23:09 | Reagovat

ano, ano, ano, party po francouzsku! :D

2 Niki Niki | 30. června 2011 v 15:49 | Reagovat

Úžasné momenty - pořád mam strašně živý vzpomínky! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama