82 - Happy Two Bears

21. července 2011 v 17:16 | Medvěd
Jo, to jsme my dvě šťastné medvědi.


Staly se z nás.. plantážnice a paysanky (čti pejzanky). Na sluníčku jsme se opálily a tak vypadáme jako "vesničanky", což je pro nás kompliment (už nejsme holky z města). I když stále mě občas trápí tzv. městský reflex. To znamená, že sebou škubnu, když po mě leze nějaká havěť. Teď se havětí kocháme a byť pavouk ještě pořád neni kámoš, už to neni medvěd jako dřív. Dokonce ho sem tam zvládnu vzít za nožičku a zahodit. Je ale fakt, že mě to přece jen stojí trochu přemáhání se :D

Ale vidíte to? Stávají se z nás tvrdý vychechtaný medvědi. Jojo, třebas parník a perník, to je maximálně vtipný, že si to nedokážete představit, natož pak po... medvěda. Ještěže teď bylo poblíž kukuřičný pole, kam jsme chodily, když nás volala příroda. Malé zjištění - čím je člověk unavenější, tím je všechno vtipnější!

Určitě byste se taky smáli, kdybyste viděli robotickýho medvěda (promiň, Nikel.. :D) a obzvlášť když pronese něco o automasáži :) To se bohužel nedá popsat, to se musí vidět... Ale naštěstí už je medvěd zdravej a neni robotickej, tak nám zbyla akorát jedna fotka, která si hoví na rajčeti (v minulém článku).

"Myslíš, že když rychle hnu krkem, tak mi vystřelí šlacha?"
"Jasně a švíkne mě do oka."

Pak musim taky říct, že medvěd má dobrý vztahy s mouchama. Jednou viděla mouchu, která se svezla na zpětným zrcátku s takovým upřeným a soustředěným výrazem (jen si to představte! :D). A jedno odpoledne jí pořád lezla moucha po obličeji nebo po hlavě, zkrátka ochočená moucha! Díky tomu jsme zjistily, jaké je životní poslání much. Všechny hledají ochočitelku much Nikel, aby se mohly nechat vycvičit. Bohužel většina z nich bezcílně bloumá životem a Nikel nikdy nenajdou. Jak smutný příběh.

V pondělí se stal medvěd dospěle dospělým a tak v klidu můžeme plánovat cestu do USA. Hehehe :) Jojo, slavily jsme narozky po francouzsku. Na oběd jsme šly do restaurace a večír byl dort i dárečky! :) Medvěd byl superšťastnej, i když nemohl hýbat krkem :)) Tak ještě jednou... Všechno nejlepší, medvěde muj!

P.S. Dneska s náma obědvala další ochočená moucha!!!

P.P.S. Stýská se mi po vás... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gilmorka Gilmorka | 22. července 2011 v 15:08 | Reagovat

Vzkaz pro Nikel:alespoň dodatečně všechno nejlepší k pondělním narozkám, spoustu krásných medvědích zážitků se Francii a žádné střílející šlachy-aby z ní nebyl střelenej medvěd:)

2 Nikel Nikel | 23. července 2011 v 10:15 | Reagovat

to Gilmorka: děkuju moc a moc! Brigáda už naštěstí skončila, takže nehrozí střílející šlachy, padání ze štaflí, vystřelení medvěda do vesmíru a po..... medvěd :D Mějte se krásně! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama