Srpen 2011

88 - Velký tetrisový den

17. srpna 2011 v 0:10 | Zuzáček
Nejdřív se vrátíme v čase... Máme tu 10. květen a brzy nás čeká velký výlet. Pojedem do ... nechte se překvapit. Začnu tím, že jsme si koupily lístky... Jedna jízdenka byla do Bellacu (městečko poblíž Breuilaufy), pán v pokladně se hodně divil, kam to vlastně chceme jet... Mno a zbytek snad přijde o pár řádek nebo článků dál ;) Ještě bych měla říct, že Adrien už udělal zkoušky a stěhoval se z Le Mans, proto nás nemohl odvézt autem, protože bychom se tam prý nevešly...
Slíbily jsme Adrimu, že mu pomůžeme naskldat věci do auta a že u něj tedy budeme v deset. Vzhledem k tomu, že už jsme skoro tak tranquille jako rodina Mousset, v deset jsme byly ještě u nás.

87 - Poslední den

14. srpna 2011 v 15:51 | Jeho pes
Ani jsem nemrkla a uplynul měsíc ve Francii, s ním přišel i můj odjezd. Pondělí byl můj poslední den v Breuilaufě, tak jsem si ho chtěla užít jak se patří. Ráno jsme jeli nakoupit (nezbytné kvanta sýrů na doma), aby bylo co k obědu a abychom ho mohly udělat těm našim chlapcům.

86 - Medvědi mají pré

7. srpna 2011 v 0:22 | Medvěd
V sobotu museli kluci odjet na svatbu své tety, takže se celé dopoledne fešákovali. My jsme s Niki seděly asi hodinu a půl až dvě v kuchyni, snídaly, drbaly a kochaly se "bogosy" v županech. Všichni teda byli vykoupaní, voňaví a pěkně oblečení. Sbalili si saky paky, vyfotili se s námi a pak vyrazili na cestu. Abychom příliš nestrádaly, nechali nám k dispozici celý barák, dvě auta (klokana a traktor) a traktor :D

85 - Lekce sklizně

5. srpna 2011 v 18:43 | Hunyx
S Niki jsme teď supervzdělané v oblasti sklizně :D Když jsme přijely do Breuilaufy, kluci čekali, až uschne obilí, aby ho mohli začít sklízet kombajnem (naštěstí jsme o to nepřišly! :))