88 - Velký tetrisový den

17. srpna 2011 v 0:10 | Zuzáček
Nejdřív se vrátíme v čase... Máme tu 10. květen a brzy nás čeká velký výlet. Pojedem do ... nechte se překvapit. Začnu tím, že jsme si koupily lístky... Jedna jízdenka byla do Bellacu (městečko poblíž Breuilaufy), pán v pokladně se hodně divil, kam to vlastně chceme jet... Mno a zbytek snad přijde o pár řádek nebo článků dál ;) Ještě bych měla říct, že Adrien už udělal zkoušky a stěhoval se z Le Mans, proto nás nemohl odvézt autem, protože bychom se tam prý nevešly...
Slíbily jsme Adrimu, že mu pomůžeme naskldat věci do auta a že u něj tedy budeme v deset. Vzhledem k tomu, že už jsme skoro tak tranquille jako rodina Mousset, v deset jsme byly ještě u nás.


V pondělí jsme totiž šly ještě na pivko, pak jsem si dala sprchu a tak jsem šla spát v půl třetí. Určitě chápete, že se mi pak v půl devátý skvěle vstávalo... A měly jsme toho hodně na práci. Musela jsem si sbalit na týden, nafotit zbylé dvě a půl knížky, hodit krátký článek na internet, vyndat zbylé jídlo na cestu a spoustu zbytečností okolo (jo a asi jsem zapomněla mléko v lednici, fujky xD), však to znáte. Takže jsme vyrazily nehorázně pozdě a k Adrimu jsme dorazily o dvě hoďky později (a v původním plánu bylo, že mu předtím koupíme tričko). Cesta k němu byla zajímavá, protože jsme moc neznaly cestu. Dorazily jsme ale na záchytný bod Jardins des plantes a pak jsme musely napsat Adrienovi, protože jsem si nebyla úplně jistá (zdálo se mi, že jdeme moc dlouho, ale šly jsme správně :)).

U Adriho byla tedy spousta věcí a my je začali nakládat do auta, začal tetris! Po čtyřech měsících hraní už máme všechno v oku a jde nám to poměrně snadno. O hoďku a půl později zjišťujeme, že bychom se mohly do auta vejít a že tedy máme zkusit jet vrátit lístky. Nejdřív jsme vyrazily s obavami, ale vyšlo to (byly jsme u stejného pána, u kterého jsme si lístky kupovaly, a on si nás pamatoval!! :D), až na to, že jsme přišly asi o 3 eura, ale lepší než o 20! :)

Pak jsme vyrazily koupit Adrimu tričko. V obchodě se nám líbila hned dvě, tak jsme je koupily obě. Však si to zasloužil za všechno, co pro nás udělal a kam nás všude dovezl... A navíc jeho trička jsou v rozkladu...

Místo v půl třetí jsme vyjížděly z Le Mans v půl pátý... Zastavily jsme načerpat benzín a najíst se - těstoviny a palačinky.
Cesta byla klasicky nekonečně dlouhá, ale relativně veselá. Niki byla utiskována Adriho bytečkem, zpívaly jsme "je m'en fooooou", fotili jsme se a pak jsem všechny obdarovala palačinkou.

Do Breuilaufy jsme přijely jako tradičně v noci a pro Joja to nebylo překvápko, protože mu kluci vykecali, že přijedem. Bylo fajn se vidět po tak krátký době! (ani teď vůbec nechápu jak je možný, že jsme se vlastně viděli tak často... ale je to úžasný a říkám si, kdy se tam asi zase dostanu?)

Mno, jako tradičně tam byli samí chlapi... A udělali nám večeři :) Těstovinový salát à la co dům dal (ale museli kvůli nám jet nakoupit, jinak by nic nedal... :D). Arthur byl v Bellacu, protože byl na intru, ale viděly jsme se s Jojem, Basilem a Pierrem, kteří tam zrovna pracovali.

Hahahahaha a teď mi došlo, co jsme dělaly další den... no o tom až příště :D

http://zaori.rajce.idnes.cz/Velky_tetrisovy_den
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 8:04 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama