Týjo

1. května 2012 v 20:53 | Zuzumon
Minulý měsíc jsem nenapsala ani jeden článek, to se mi snad ještě nestalo...


Dnes je prvního května a je naprosto krásné počasí, které svádí k výletům. Já jsem nicméně dopoledne prospala pro veselém večeru se spolužáky, potkala jsem pár cizinců a prohodila pár slov s frantíky. Domů jsem došla zachumlaná ve svetru a šátku půjčeném od Tekimon, což mi připomíná, že včera vlastně byla první bouřka. Byla první? Ani nevím, ale rozhodně je třeba říct, že se blýská na lepší časy! Bakalářka je přes všechny patálie odevzdaná a přinejmenším jeden test je úspěšně za mnou. Joo, včera byl báječný šťastný den!

No a zpátky k dnešku.. po doučování jsem se vracela utahaná domů a narazila na dva kluky, kteří po mně "nenápadně" pinkali kamínky, tak jsem je v rámci lehce nevraživé nálady seřvala, jestli chtějí do držky, že se po lidech šutříky nehází :D Někdo ty prcky vychovat musí, ne? :) Divila jsem se čím to je, že jsem tak strašně unavená, když mi došlo, že jsem domů dorazila poměrně brzy ráno... Bylo ale tak krásně, že jsem i přes únavu musela vyrazit ven. Procházka s maminkou byla příjemná, poseděly jsme pod stromy na lavičce s výhledem na rybník se sudem a spoooooustu kaprů, kteří vystrkovali čumáčky nad hladinu. Musím říct, že mě ta procházka příjemně probrala z únavy.

I když jsem na tom samém místě seděla nedavno sama a psala jsem do jahůdkového sešítku, bylo to fajn... Není nad to se občas projít, třeba i sám, a posedět v krásné přírodě.

Koukala jsem, že návštěvnost na blogu je celkem vysoká, tak vám všem moc děkuju, je příjemný vědět, že sem někdo zavítá, pokusím se sem častěji něco napsat.. Nevím ale, jestli má ještě cenu dovyprávět příhody z Francie... Možná ve zkratce, kdo ví...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivie Ivie | E-mail | 1. května 2012 v 21:05 | Reagovat

Ha jsem první:D:D No i přes Tvé nekonečné množství aktivit jsem ráda, že sis našla čas na blog (a já na čtení;)) A jsem ráda, že jsem konečně zas viděla jahůdkový sešítek;)
Jj dneska i včera byl naprosto krásný den;)A ještě jich pár bude. Škoda, že jsem tam s vámi nezůstala dýl - ale tak příště;)
A děkuju za kafee;)
Jinak bouřka myslim byla první:)

2 Jíťa Jíťa | 1. května 2012 v 21:08 | Reagovat

bouřka nebyla první..;) ale byla první pořádná :)
a určitě nám dopovídej zážitky z Francie...i kdyby jen ve zkratce, my si to všichni moc rádi přečteme :))

3 Bára Bára | 2. května 2012 v 0:04 | Reagovat

Týjo, měsíc?! No, naštěstí mi Tvou mezeru vyplnila trochu Žanda, ale ta už dorazí za pár dní domů, takže jsi obligée psát :-D Hihi, dneska jsem viděla medvědy, v Bernu, byla krásný a byli stejně unavení jako Ty. Asi dospávali tu teplou zimu :D

4 zaori zaori | 2. května 2012 v 9:31 | Reagovat

Ivie :) to mi povídej, taky jsem ráda, že jsem na to všechno našla čas... Zůstaneš s námi dýl třeba příště :)
Jíťa :) mno, to máš teda pravdu... Pořádná byla, škoda jen, že v Pivoňce na ní člověk vůbec neviděl...
Bára :) Mno, fakt měsíc, neuvěřitelný :) Jojoooo, Žanda je úžasná :) Mno uvidíme, myslim, že ani tak to nebudou její poslední dobrodružství... Dospáváme nejen teplou zimu, ale i to, že po nás někdo něco pořád chtěl :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama