Srpen 2013

Spousta výletů

20. srpna 2013 v 5:00 | Zuzumon
Hojahoj po dlouhé době... Nějak máme bohatý program, tak jsem neměla čas se vrhnout na psaní... :)

Rodinka

14. srpna 2013 v 7:53 | Zuzu
Předně bych chtěla poděkovat všem, kteří mi přáli k svátku... I těm, kteří to neudělali, ale třeba by to rádi udělali, protože chápu, že je nemožný popřát všem vašim známým k svátku... Ono vzpomenout si i na narozeniny je dost hoňka :D A teď zpátky k příběhu....

Výlet nevýlet

12. srpna 2013 v 18:37 | Zuzumon
Nějak nemám poslední dobou moc čas se dostat k počítači.. což je vlastně super... ale i tak bych ráda něco napsala.. :)

Něco kratšího

10. srpna 2013 v 16:31 | Zuzu
Ahoj všichni,

včera jsem se odmlčela, protože jsme toho moc nedělali a mně se nechtělo nic psát... jenže... vlastně se toho včera stalo víc než dneska, tak o včerejšku pohovořím ve zkratce...

Existují!

8. srpna 2013 v 17:43 | Zuzumon
Ale co... o tom vám povím až později :)

Dobrodružství

7. srpna 2013 v 18:33 | Zuzáček
Dneska jsme se rozhodli vypravit do Kameido Tenjin chrámu. Zahlédla jsem ho před několika měsíci na fotkách a obrázcích a přišel mi tak strašně zajímavý, že jsem se tam chtěla vypravit. Dneska na to konečně došlo :)

Zas až do noci

7. srpna 2013 v 5:55 | Zuzáček
Ahoj dědo, dneska tě potěším, už mam skoro hotovou seminárku... (a taky ti hrozně moc děkuju za zprávu) To víte, úplně tu nezahálím a nezanedbávám své studium. Hehehe. Musim to po sobě akorát přečíst a upravit a bude hotovo. Konečně.

Mrtvá rána a praštěné večery

6. srpna 2013 v 20:04 | Zuzáček
Nic, nic, nic. Přesně tak vypají naše rána. Jsem tu po ránu ještě neschopnější než obvykle. Aki se diví, jak můžu být takové zombie a pak večer hýřit energií. Možná za to může ten posun, ale spíš jsem noční příšera.

Přátelství

5. srpna 2013 v 19:34 | Zuzumon
Víte, jsem strašně ráda, že se mi podařilo udržet kontakt s Emiko... Před rokem jsme se potkaly v Londýně... a teď... v Tokyu. Není to boží?

Velká zkouška

4. srpna 2013 v 18:58 | Zuzumon
Ahojte, jak se máte? Vždycky se mi tu na noťasu ukazuje, jaké je počasí v Plzni... Asi se tam taky musíte dost přehřávat, že? Dneska tu kupodivu nebylo až tak šílené horko. Buď jsem si zvykla nebo se malinko ochladilo (spíš druhá varianta).
Abychom odčinili včerejší nedocházku, vyrazili jsme dneska na trénink. Aki se rozhodl, že bude taky cvičit a tak si dal dětský trénink :) Protože jsou teď prázdniny, moc dětí tam nebylo. I tak to byla ale tak napůl anarchie. I tak jsme se dobře protáhli a zacvičili si. Po tréninku jsem si půjčila bokken a málem se rozsekala o hakamu. Hmh, letos mi není souzeno vystupovat reprezentativně :D Zacvičili jsme si s mečem a pak se pustili na aikido. Dobře tam se mnou zametal takovej jeden vtipnej týpek, kterého si pamatuju z minulého roku, ale jméno netuším.

Poklidný den

3. srpna 2013 v 17:32 | Zuzumon
Ještě než se dostanu k tomu, co jsme včera vyváděli, ráda bych se s vámi podělila o dost netradiční a vtipný kompliment. Máš krásné oči - líbí se mi jejich barva a velikost. Heheh.

Yokohama

2. srpna 2013 v 4:35 | Zuzumon
Včera jsme vstávali zase pozdě, protože Akimu prostě nezvoní budík :D Nu což, nějak extra nás to netrápilo.. Rovnou jsme vyrazili na výlet do Yokohamy, kde jsme se měli sejít s jeho sestřenicí, kterou vlastně nezná (podle pozdějších rozhovorů jsem zjistila, že je to vlastně sestřenice z druhého kolene nebo tak něco... celá jejich rodina je nějaká komplikovaná :D).