Květen 2018

5 - Školka a hora Fudži

25. května 2018 v 16:46 | Zuzu
Ahoj všem!

Z delší odmlky by mohlo vyplývat, že toho bylo pořád až nad hlavu a je tomu tak! Náš program přes týden je skutečně vyčerpávající :)


4 - Stěhování národů

18. května 2018 v 16:28 | Zuzu
Jen co jsme se přivítali na nádraží, nastala další šlamastyka. Museli jsme do auta nacpat čtyři lidi, jeden obří kufr, dva velký kufry, kytaru, a pár dalších maličkostí. Dost jsme se u toho nachechtali, protože to vypadalo nemožně... asi třikrát jsme to přeskládali, pak jsme sklopili sedačku, znovu jsme to několikrát přeskládali a nakonec jsme to tam natetrisovali! To by bylo, aby nebylo.


3 - Přesun číslo jedna

17. května 2018 v 16:23 | Zuzáček
Další dávka adrenalinu začíná při opouštění pokoje. Stojím u výtahu a šátrám v tašce, kde mam kartu od pokoje... Samozřejmě zůstala zabouchnutá uvnitř. Ups.


2 - Hlavně tam buďte v devět!

15. května 2018 v 14:59 | Zuzu
Než se začnu rozjímat o prvním pracovním dni, asi by bylo dobré podotknout, že zdánlivě téměř žádný jet lag obživl v novém kabátku, abych si to řádně užila.


1 - První dny

14. května 2018 v 16:25 | Zuzu
UF, tak je to tady... Díky vám všem za krásné zážitky naplněné poslední dny... ehm, spíš týdny před odjezdem. Byl to nářez jak se patří, takže jsem si skoro ani nestihla zabalit. Den před odjezdem mi zrušili let, který byl naštěstí nahrazen pozdějším odletem, což se hodilo, protože jsem únavou padala na čumák.

Jo a malé upozornění - nemám čas to po sobě číst, jdu spát... tak pardon za hrubky nebo šílené myšlenkové pochody :))